Компания Бельвиль - Оптовая продажа игрушек
  Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"  
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"

Артикул:SMX 410

799 грн.
Ігровий набір для конструювання "Класичні елементи"
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Початківець"
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
: Оценить

Артикул:
SMX 410
Бренд:
Smart Games
Возраст:
1.5-5
Детали:
25
Игроков:
1
Дата выхода:
Сентябрь 2017

Ця серія конструкторів, призначених для дітей у віці від одного року, складається з різних по довжині кольорових паличок і кульок. Ці елементи, з'єднані один з одним, утворюють різноманітні фігури, транспортні засоби, квіти, тваринок та багато іншого.
Не турбуйтесь за безпеку дитини, всі частини конструктору виготовлені з високоякісних матеріалів та за розмірами більші, ніж 3 см.
Принцип з’єднання елементів:
Холодні кольори паличок (зелений, синій, фіолетовий та білий) відповідають північному полюсу, теплі кольори (червоний,  оранжевий, жовтий та рожевий) - південному полюсу. За цим правилом діє принцип з’єднання деталей.
Отже, зі «SMARTMAX» дитина дізнається як діють магніти, розвиває координацію рухів, зорову координацію, вчиться застосовувати логіку, розпізнавати кольори та форми, навчається грати разом, створює та фантазує!  Версия для печати  

  Если у Вас есть вопросы по этому товару  
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы
code
  Отправить