Компания Бельвиль - Оптовая продажа игрушек
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"

Артикул:SMX 410

1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
1399 грн.
Ігровий набір для конструювання "Гонитва куль"
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" (SMX 410)
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами" Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
: Оценить

Артикул:
SMX 410
Бренд:
Smartmax
Категория:
Магнитные кострукторы
Возраст:
1.5-5
Детали:
25
Размеры:
38 x 30 x 8
Дата выхода:
Сентябрь 2017
Тип конструктора:
Магнитный

Ця серія конструкторів, призначених для дітей у віці від одного року, складається з різних по довжині кольорових паличок і кульок. Ці елементи, з'єднані один з одним, утворюють різноманітні фігури, транспортні засоби, квіти, тваринок та багато іншого.
Не турбуйтесь за безпеку дитини, всі частини конструктору виготовлені з високоякісних матеріалів та за розмірами більші, ніж 3 см.
Принцип з’єднання елементів:
Холодні кольори паличок (зелений, синій, фіолетовий та білий) відповідають північному полюсу, теплі кольори (червоний,  оранжевий, жовтий та рожевий) - південному полюсу. За цим правилом діє принцип з’єднання деталей.

Цей ігровий набір містить 4 довгі, 3 середні пластикові палички з магнітами, 3 металеві кульки, 6 м’яких пластикових елементів тварин, 1 фігурку людини, по 2 елементи червоного, зеленого, блакитного, жовтого кольорів для будування потягу. Деталі легко з’єднуються та підходять до будь-якого набору SmartMax. 

Схема-інструкція з правилами з’єднання та будування всередині коробки. 

  Версия для печати  

Если у Вас есть вопросы по этому товару
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы
code
  Отправить