Компания Бельвиль - Оптовая продажа игрушек
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"

Артикул:SMX 303

1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Початківець"
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)" Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)" Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
: Оценить

Артикул:
SMX 303
Бренд:
Smartmax
Возраст:
3+
Детали:
26
Категория:
Магнитные кострукторы
Тип конструктора:
Магнитный

Магнітний конструктор SMARTMAX "Потужні машини" неодмінно припаде до душі Вашій дитині і займе його увагу надовго. З деталей набору можна побудувати цілий автопарк! Зібрати бульдозер, пожежну машину, навантажувач, евакуатор, позашляховик-пікап або мінівен! Кабіни, ковші, колеса і інші деталі машини легко кріпляться на магнітних паличках конструктора.

Гра з конструктором допоможе дитині навчитися співвідносити форму і величину предметів, розвинути дрібну моторику рук, логічне і просторове мислення і творчі здібності, а також посприяє розвитку концентрації уваги і посидючості.

У серію магнітних конструкторів SMARTMAX увійшли різні набори, але всі вони можуть доповнювати один одного. Більш того, до будь-якого з конструкторів можна докупити додаткові деталі. Це допоможе розширити можливості та більш точно реалізувати задуми. Дітям сподобається возитися з яскравими деталями, отримуючи в результаті незвичайні споруди. З подібними завданнями впораються діти від 3 років.

  Версия для печати  

Если у Вас есть вопросы по этому товару
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы
code
  Отправить