ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Мої перші дикі тварини"

Артикул:SMX 220

Smartmax • Магнітний конструктор "Мої перші дикі тварини" (SMX 220)
899 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 220
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
1-5
Деталі:
18
Коробка:
240 x 240 x 60
Дата виходу:
Вересень 2017
Тип:
Магнітний

Швидше відкривайте коробку! З 18 кольорових деталей можна створити 6 реалістичних диких тварин! Лев, крокодил, жирафа, слон, бегемот та носоріг складаються з 3 деталей: двох гумових частин та пластикової  палички. Всі деталі містять магніти, які допомагають з’єднати їх між собою. 

Легкі в збірці, яскраві та приємні на дотик, тваринки з набору “Мої перші дикі тварини” захоплять увагу вашого малюка.

Висока якість деталей, безпека форм та магнітів – головні риси конструкторів SMARTMAX. Відкриття магнетизму, конструювання, розвиток зорової та рухової координації, вивчення форм та кольорів, нові знання про світ тварин – безперечні переваги наборів цієї торгової марки. Всі деталі конструкторів комбінуються між собою та розширюють можливості конструювання.

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.

 


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code