ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
ВИБІР
Згорнути
Назва

Ціна грн
-

Вік
-

Висота

Lumo Stars

Детальніше про Lumo Stars

Lumo Stars

Історія цієї колекції базується на дитячій книзі, написаній Каті Хелякка у квітні 2017 року: північні тварини мешкають в країні, яка наповнена яскравим світлом та містичною темрявою. Темнота літньої ночі перетікає у темні осінні вечори. А вони дають старт полярній зимі. Мерехтливі кристали крижинок перетворюються на хрусткий шар снігу, а ковдра з мільйонів зірок огортає небо.
На початку зими, коли випадає сніг, здається, що в лісі ніхто не живе. Але на снігу можна розгледіти сліди. Нумо відправимося на пошуки їх власників… Це – LUMO STARS – кумедні та милі.
Вони стануть вашими справжніми друзями, якщо піклуватися про них та частіше грати!
Колекція плюшевих тваринок, що живуть у країнах Північної Європи, виконана у фантастичних та природних реалістичних кольорах. Їх очі сяють наче північне сяйво, м’яке барвисте хутро нагадує кольори ягід, дерев, неба та моря! Кожна тваринка має власне ім'я, день народження та свою невеличку історію.
Знайомтеся!


Іграшки доступні у розмірах: класична  - 15 см та велика - 24 см.
Виробник: TACTIC Фінляндія.

Товарів: 70
Сортувати за:
Показувати по:
Товарів: 70
Сортувати за:
Показувати по:

Оживіть своїх друзів Lumo за допомогою додатка Lumo Star (Доступно безкоштовно в Google Play і App Store!)

Скануйте свого друга, дайте йому ім'я і насолоджуйтеся різними заходами! Додаток містить захоплюючі ігри, в які можна пограти, коли ваш друг поїв і добре виспався! Зробіть смішні селфи ваших друзів Lumo і поділіться ними з друзями! Ви також можете дізнатися більше про вашого приятеля Lumo, читаючи учбові картки, повні цікавих фактів.