ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Мій перший трактор"

Артикул:SMX 222

Smartmax • Магнітний конструктор "Мій перший трактор" (SMX 222)
999 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 222
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
1.5-5
Деталі:
21
Коробка:
340 x 240 x 80
Дата виходу:
Жовтень 2018
Тип:
Магнітний

З середини 19 століття колісні трактори з паровими двигунами почали застосовуватися у сільському господарстві Англії та Франції, з 1890-х років –  у США. В Україні перші трактори появилися в 1923 році. Трактор – це тягач, що має невелику швидкість, але велику тяглову силу. Набір "Мій перший трактор" містить деталі, щоб збудувати рухомий трактор, фігурку фермера, 2 коней, 8 парканів. Твоє маленьке господарство починає працювати! 

Фігурки коней складаються з трьох частин, які містять магнітні елементи.

Кількість деталей – 21. Деталі легко з’єднуються та підходять до будь-якого набору SmartMax.

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code