Компанія Бельвіль - Оптовий продаж іграшок
Снігохід

Артикул:75259

1299 грн.
Десантный самолет Battle Droid™
1499 грн.
B-Wing™
LEGO® • Снігохід (75259)
1459 грн
Снігохід
Снігохід Снігохід Снігохід Снігохід
Немає в наявності
: Оцінити

Артикул:
75259
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Star Wars
Категорія:
Епізоди I-VI
Вік:
7-14
Деталі:
309
Коробка:
354 x 191 x 59
Дата виходу:
Квітень 2019

Спрацювала сигналізація – базу «Відлуння» атакують! Виграй битву на Хоті разом із Люком і Даком Ралтером на чудовому снігоході серії LEGO® Star Wars™ із фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь». Мчи крізь лід і веди вогонь із пружинних шутерів. Потім стріляй із заднього шипового шутера й випусти гарпун на шнурку. На землі допоможи повстанцю прицілитися й стріляти із шипового шутера-гармати. Імперців потрібно перемогти!

Цей спеціальний випуск є нову версію оригінальної моделі 7130, випущеної в 1999 році. Спідер має відкриту кабіну з місцем для мініфігурок Люка Скайуокера і Дака Ралтера в костюмах пілотів, а також лазерну зброю, пружинну гармату під кожним крилом і гарпун на тросі позаду. У наборі чотири мініфігурки LEGO® Star Wars ™: Люк Скайуокер і Дак Ралтер, солдат Повстанців і додаткова ювілейна мініфігурка Ландо Калріссіана на підставці з логотипом 20-річчя серії LEGO® Star Wars ™. У наборі також є турель з шутером.

Зброя: оригінальний бластер Ландо Калріссіана, бластерний пістолет і синій світловий меч Люка і бластер повстанця. У комплект також входить електронний бінокль.

Розміри: спідер - 5 х 18 х 14 см, турель - 8 х 6 х 6 см.

  Версія для друку  

Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
Ваше ім’я
E-mail
Ваші запитання стосовно товару
code
  Відправити