ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Крисавчік і Турбосвин

Артикул:75977

LEGO® • Крисавчік і Турбосвин (75977)
1699 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
75977
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктори і аксесуари LEGO®
Серія:
Overwatch®
Вік:
10+
Деталі:
380
Коробка:
260 x 280 x 75
Дата виходу:
Січень 2019

Прекрасний день, щоб влаштувати невеликий безлад! На поле бою Джанкертаун тебе чекає класичний кримінальний дует, спеціально зібраний для тебе з кубиків LEGO®. У комплект входить фігурка величезного Турбосвина і мініфігурка дивакуватого Крисавчіка з дерев'яною ногою, а також класичний жовтий байк і діорама, яка зображує поле бою Джанкертаун. Як і в грі Overwatch®, Турбосвін озброєний ланцюговим гаком і металлометом, а Крисавчік - гранатометом, фугасної міною, пекельною шиною і капканом. Тобі обов'язково сподобається цей набір, в який також входить фігурка Пачімарі!

  • Діти і дорослі з задоволенням побудують цю деталізовану модель з Overwatch® - навіть фігурку Пачімарі можна зібрати з блоків.
  • Набір містить справжні деталі з гри Overwatch®, які сподобаються всім: вивіска з назвою міста Юнкертаун і жовтий мотоцикл.
  • Гра Overwatch® від Blizzard Entertainment - творців легендарної «World of Warcraft®» - швидко завоювала величезну кількість затятих фанатів з усього світу, які створюють анімаційні фільми і комікси і організовують міжнародні змагання з кіберспорту.
  • Набори з конструкторської серії LEGO® Overwatch® - ідеальний подарунок для шанувальників цієї всесвітньо відомої командної гри.
  • Модель близько 21 см у висоту, 22 см в ширину і 12 см в довжину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code