ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Білий дім

Артикул:21054

LEGO® • Білий дім (21054)
4249 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
21054
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Architecture
Вік:
16-99
Деталі:
1483
Коробка:
382 x 262 x 94
Дата виходу:
Червень 2019

У Вас немає часу. Ви завжди на ногах. Тому, коли ви знаходите момент для себе, ви хочете розслабитися під час веселої, але в той же час творчої діяльності. І це магія набору LEGO® Білий Дім (The White House). У цьому практичному і складному проекті ви будете працювати над деталями президентської резиденції, від неокласичних колон до колонад, що з'єднують східні і західні крила, до оточуючих садів і фонтанів. Модель Білого дому (21054) з колекції LEGO Architecture можна розділити на три частини, щоб краще розглянути модель. Він також містить кубік  LEGO з написом «Білий дім», який чудово доповнює цей благородний експонат виставки. Позбавтеся від суєти повсякденного життя і розслабтеся, створюючи цю стильну модель, яка буде мати гарний вигляд, як вдома, так і в офісі. Модель входить в колекцію наборів LEGO для дорослих любителів мистецтва, дизайну, архітектури і популярної культури і є ідеальним подарунком для кожного ентузіаста Лего.

  • Ця виставкова модель Білого дому (21054) з колекції LEGO® Architecture чудово передає неокласичний дизайн і красу цієї всесвітньо відомої резиденції, де з 1800 року жив кожен президент Сполучених Штатів.
  • Отримайте задоволення від створення цього комплекту для дорослих LEGO®, який включає в себе виконавчий штаб, західне крило, східне крило, колонади, що з'єднують крила Білого дому, розарій та сад Жаклін Кеннеді.
  • Модель може бути легко розділена на три частини, щоб розглянути архітектурні елементи поблизу. Існує також кубик LEGO® з написом «Білий дім», який чудово доповнює цей вражаючий виставковий експонат.
  • Якщо ви хотіли відвідати Білий дім на Пенсільванія-авеню, Вашингтон, округ Колумбія, або просто любите подорожі, архітектуру, історію та дизайн, цей креативний набір для вас.
  • Ця збірна модель з колекції LEGO® Architecture має розміри більше 11 см у висоту, 47 см в ширину і 20 см в глибину.
  • Це також ідеальний подарунок для творчих друзів.
  • Набір включає прості для розуміння інструкції для новачків в світі наборів LEGO®, а також елегантну брошуру для читання історії Білого дому (тільки англійською мовою. Ви можете завантажити брошуру на інших мовах за адресою LEGO.com/architecture.)

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code