ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Бульдозер

Артикул:10930

LEGO® • Бульдозер (10930)
359 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10930
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Містечко
Вік:
2-5
Деталі:
10
Коробка:
191 х 141 х 91
Дата виходу:
Червень 2019

Будівельний бульдозер з набору LEGO® DUPLO® (10930) дозволяє малятам будувати і творчо розробляти незліченні ігрові сценарії. Іграшка дозволяє дітям відчувати пригоди на будівельному майданчику і, таким чином, розвивати пізнавальні та фізичні здібності, які діти збережуть на все життя. Іграшковий автомобіль і робочий-будівельник.

У набір входить фігура будівельника в світлорефлекційному жилеті і симпатичний рухливий бульдозер - цей набір дозволить дітям і батькам повеселитися разом. Поїздка по будівельному майданчику і підйом ковша для валунів буде хорошою вправою для розвитку дрібної моторики у дітей. Тільки будьте обережні, тому що валун може розколотися на шматки в будь-який час!

Ви шукаєте ідеальну креативну конструкторську іграшку для маленької дитини? Широкий вибір наборів LEGO DUPLO дозволить вам знайти іграшку, яка подарує батькам і дошкільнятам безліч безцінних моментів веселощів разом. Набори LEGO DUPLO були розроблені з урахуванням зростаючих потреб дошкільнят і пропонують їм задоволення, яке спонукає дітей вчитися і висловлювати свої думки і, таким чином, дозволяє їм рости.

  • Набір включає в себе бульдозер з піднятим ковшем, валун, застережливий знак і фігурку робітника в світлорефлекційному жилеті. Поїздка по будівельному майданчику і підйом ковша з валуном буде хорошою вправою для дітей.
  • Будівельний бульдозер LEGO® DUPLO® - це іграшка, яка буде відповідати зростаючим потребам дітей і буде відмінним подарунком для кожного юного любителя транспортних засобів і будівельних майданчиків від 2 років.
  • Бульдозер має висоту близько 10 см, довжину 17 см і завширшки 7 см, тому діти можуть легко грати де завгодно. Деталі можна комбінувати з іншими будівельними наборами LEGO® DUPLO®.
  • Цей набір не вимагає батарей. Бульдозер LEGO® DUPLO® управляється виключно уявою дітей, тому він ніколи не зупиниться!
  • Прості інструкції містять ідеї, які дозволяють батькам і дітям отримувати вигоду з цієї розвиваючої, багатофункціональної іграшки з моменту відкриття коробки.
  • У кожному наборі LEGO® DUPLO® знайомі декорації, цікаві персонажі і прості в зборці окремі блоки стимулюють уяву дітей завдяки вільним веселощам і навчанню.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code