ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Шолом Залізної Людини

Артикул:76165

LEGO® • Шолом Залізної Людини (76165)
2249 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76165
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Деталі:
480
Коробка:
191 x 354 x 91
Дата виходу:
Серпень 2020

Відтворіть унікальний вигляд летючого супергероя світу Marvel, Залізної Людини. Ця вражаюча колекційна модель LEGO® пропонує скласти легендарний повністю закритий шолом одного з найупізнаваніших кіногероїв – це гарантоване справжнє задоволення від захопливого конструювання. У готовому вигляді ця модель на надійній підставці стане цікавим доповненням кожного інтер'єра.

  • Випробуйте свої творчі надздібності, зібравши шолом Залізної Людини LEGO® Marvel Avengers. Якщо ви дорослий шанувальник Marvel або просто любите конструювати, то ця колекційна модель - саме те, що вам потрібно!
  • Легендарний дизайн шолома Залізної Людини в деталях відтворено з кубиків LEGO® і наклейок, щоб пробудити спогади про події класичних фільмів про «Месників» Marvel. Цю збірну модель можна встановити на міцну демонстраційну підставку з табличкою.
  • Відтворіть з кубиків LEGO впізнавані обриси і вражаючі деталі шолома Залізної Людини зі спеціальними червоними і золотими елементами і блискучими наклейками, які зображують очі. Він стане чудовим експонатом вашої колекції моделей LEGO Marvel.
  • Якщо вам подобаються фільми Marvel, конструктори LEGO® або і те й інше, то цей набір з 480 кубиків і деталей подарує вам дивовижні враження від збірки і можливість відпочити від повсякденної суєти. Вона стане відмінним подарунком на день народження, Новий рік або інше свято.
  • Розміри шолома Залізної Людини - 19 см у висоту, 10 см в ширину і 12 см в довжину. Він не займе багато місця у вашій колекції, але завдяки вражаючим реалістичним деталям обов'язково приверне увагу всіх шанувальників Marvel.
  • Батарейки не потрібні. Колекційний набір «Шолом Залізної Людини» LEGO® Marvel Avengers дарує всім шанувальникам «Месників» чудові враження від розслаблюючій збірки, в процесі якої 480 кубиків LEGO будуть поступово перетворюватися на чудову колекційну модель.
  • У набір входить високоякісний буклет зі зрозумілими інструкціями, завдяки яким ви зможете зануритися в цей неймовірний проект відразу ж, як тільки дістанете конструктор з коробки.
  • Цей набір є частиною серії моделей LEGO® Marvel, які створені, щоб дарувати чудові враження від збірки і колекціонування, і сподобаються всім шанувальникам конструювання і коміксів.
  • Для того щоб з'єднати або роз'єднати кубики і деталі LEGO®, не потрібні надздібності. Вони відповідають найсуворішим галузевим стандартам з 1958 року, тому завжди легко з'єднуються і роз'єднуються.
  • Кубики і деталі LEGO® піддаються всіляким випробуванням, щоб забезпечити відповідність цієї приголомшливої ​​колекційної моделі найсуворішим стандартам безпеки на планеті Земля (і у всесвіті Marvel!).

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code