ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пригоди з Маріо. Стартовий набір

Артикул:71360

LEGO® • Пригоди з Маріо. Стартовий набір (71360)
2299 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71360
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
6-14
Деталі:
231
Коробка:
317 x 262 x 90
Дата виходу:
Серпень 2020

Подивись, як LEGO® Маріо реагує в реальному світі із цим стартовим набором серії LEGO Super Mario™! Склади рівень і допоможи Маріо позбирати монети. Розкрути платформу... однак будь уважним, щоб не впасти! Літай на хмарі. Здобудь додаткові монети й суперзірку завдяки кубику зі знаком запитання. Стрибни на Гумбу та вдар Боузера-молодшого ззаду, щоб заробити монети. Змагайся з друзями, а тоді перебудуй набір і вигадай нові завдання!

  • Стартовий набір «Пригоди з Маріо.» (71360), що включає в себе сім кубиків дій для взаємодії з фігуркою LEGO Маріо, відкриває перед фанатами цієї популярної гри повний веселощів і пригод всесвіт LEGO® Super Mario ™.
  • Фігурка Маріо LEGO® оснащена датчиками кольору, а також РК-екранами, вбудованими в очі, рот і живіт і дозволяють відображати понад сто різних реакцій на ваші дії. Крім того, передбачений динамік, що дозволяє відтворювати класичні звуки і музику з відеоігри.
  • У цьому суперкрутому наборі LEGO Маріо буде збирати віртуальні монетки, добираючись від стартової труби до фінішу по кубиках LEGO, хмарним платформам, підбиваючи головою блоки із зображенням знака питання і борючись з Гумбо і Боузер-молодшим.
  • Ця колекційна модель LEGO®, зібрана з 231 деталі, стане відмінним подарунком на день народження або інше свято для дітей у віці від 6 років, які люблять конструювати і придумувати свої ігрові сюжети, а також вчитися вирішувати різноманітні проблеми в процесі захоплюючих творчих ігор.
  • Перебудуйте Стартовий набір і об'єднайте його з Додатковими наборами LEGO® Super Mario™, щоб зібрати нові ще більш складні рівні гри і змагатися з друзями.
  • Фігурка Маріо LEGO®, що працює від двох батарей AAA (не входять в набір), дозволяє отримати неймовірні враження від інтерактивних ігор, миттєво реагуючи на дії гравців і винагороджуючи їх за нестандартні рішення.
  • Дітям сподобається безкоштовний додаток LEGO® Super Mario™, в якому вони знайдуть інструкції по збірці, ідеї для натхнення і творчих ігор і багато іншого. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Інтерактивні набори LEGO® Super Mario™ прекрасно підходять для самостійних або спільних ігор і дозволяють унікальним чином оживити улюбленого персонажа всієї родини, а також пропонують гравцям безліч творчих завдань по розширенню існуючих та конструювання нових моделей.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code