ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Битва з босом у замку Боузера. Додатковий рівень

Артикул:71369

LEGO® • Битва з босом у замку Боузера. Додатковий рівень (71369)
3799 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71369
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
8-14
Деталі:
1010
Коробка:
480 x 378 x 94
Дата виходу:
Серпень 2020

Зійдися в двобої з останнім босом Боузером у цьому класному наборі, що доповнює початковий рівень LEGO® Super Mario™! Щоб очистити шлях до замку Боузера, збий Лавобульку. Скинь Купу-скелета з віброплатформи. Відбийся від Бу, що переслідуватиме тебе довкола вежі. Наступи на лапки-фліпери, щоб Боузер підняв лапи, та отримай бонус із кубика зі знаком запитання й кубика часу. А тоді труси міст, доки Боузер не впаде – це перемога!

  • На ігрових рівнях, створених за допомогою стартового набору LEGO® Super Mario ™ і додаткового набору «Битва з босом у замку Боузера» (71369), гравцям належить перемагати ворогів, долаючи літаючі, тремтячі перешкоди, що коливаються .
  • Цей набір LEGO® Super Mario™ включає в себе фігурки Боузера, Купи-скелета, Бу і бульбашки лави, моделі веж замку з обертовими і тремтячими платформами, блоком зі знаком запитання і блоком часу і безліч інших елементів для захоплюючих ігор.
  • Дітям сподобається разом з Маріо LEGO® (фігурка не входить в набір) битися у вирішальній битві з Боузером, стрибати на ворота, щоб змусити його підняти руки і дістатися до блоку зі знаком запитання і блоку часу, і розгойдувати міст, щоб скинути з нього ворога.
  • Цей набір LEGO®, що включає в себе 1010 деталей, стане чудовим подарунком на день народження або інше свято для дітей у віці від 8 років і надихне їх на створення власних унікальних ігрових рівнів, які вони зможуть додати до стартового набору «Пригоди з Маріо »(71360).
  • Цей модуль розміром трохи більше 23 см у висоту, 21 см в довжину і 12 см в ширину можна перебудовувати і об'єднувати зі стартовим набором і різними ресурсними наборами LEGO® Super Mario™.
  • Для ігор з цим набором не потрібні батарейки: додайте до нього фігурку Маріо LEGO® з стартового набору «Пригоди з Маріо», щоб почати гру.
  • У безкоштовному додатку LEGO® Super Mario™ діти знайдуть цифрові інструкції по збірці, круті інструменти перегляду і безпечну платформу для обміну ідеями. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Колекційні набори LEGO® Super Mario ™ допомагають оживити улюбленого персонажа всієї родини і надають дітям і всім шанувальникам цієї популярної гри безмежні можливості для розширення, перебудови, персоналізації і створення унікальних завдань і ігрових рівнів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code