ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Моє місто

Артикул:83781

Granna • Моє місто (83781)
679 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
83781
Бренд:
Granna
Тип:
Настільна гра
Тип гри:
Настільна гра для всієї родини
Вік:
8+
Гравців:
2-4
Коробка:
252 х 252 х 52
Час гри:
30

Ти – новообраний мер. Твоя мета – створити місто, яке стане принадою для нових жителів. Це зробити нелегко, адже у місцевих мешканців є свої очікування і вони покладають надії на тебе. Зрештою, вирішувати тобі – створити мегаполіс із хмарочосами, чи маленьке затишне містечко, оточене парками.

Яку же з цих ідей тобі вдасться втілити під час ігрового сеансу? 

У тебе є власний планшет – територія твого міста. Він розбитий на квадрати. Квадрати мають маркування, яке треба брати до уваги, коли розміщуєш картку з будівлею на планшеті. На головній міській площі знаходиться 5 купок карток, так звана база, з якої гравці поповнюватимуть свої ресурси після кожного ходу. Наприклад, у тебе в руках дві картки з будинками, одну під час ходу ти розмістив на планшеті, маєш взяти одну картку з бази. Якщо ти поклав картку на квадраті з символом “листок”, взяти наступну картку можеш тільки з купки, позначеної саме таким символом. Отже, перед кожним розташуванням картки на планшеті, поміркуй над тим, яка з 5 відкритих на міській площі карток тобі знадобиться у майбутньому. Дуже важливим моментом перебігу гри є правила з’єднання карток певних категорій. Наприклад, станції метро з’єднуються між собою тільки у діагональному напрямку, а картки зелених зон – не більше трьох поруч. Ці знання допомагають гравцеві зробити вдалий хід та отримати більше балів під час ходу. Гравці отримуватимуть бали не тільки під час розташування власної картки на планшеті, а й під час ходу інших гравців, коли відкриватимуться картки мешканців. А ще наприкінці гри за те, що зміг побудувати більше комплексів певного виду будівель. 

Що на тебе чекає та які якості потрібні? Карткове комбінування й тактичні розрахунки, аналіз дій суперників та уважність до власних будівельних проєктів. Й не скидаємо з важелів удачу! 

В коробці:

  • 1 ігрове поле – міська площа
  • 4 двосторонні ігрові планшети гравців
  • 4 бонусні жетони
  • 1 маркер першого гравця
  • 65 карток з об’єктами будівництва (по 13 кожної категорії)
  • 70 жетонів для підрахунку балів
  • 10 карток мешканців

Правила гри


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code