ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пожежна машина з драбиною

Артикул:60280

LEGO® • Пожежна машина з драбиною (60280)
649 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60280
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Пожежники
Вік:
4-8
Деталі:
88
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2021

Ой! Пожежа розгорається дедалі сильніше! Приєднайся до пожежника й зірки телебачення LEGO® City Фреї МакКлауд і поринь у захопливі пожежні пригоди. Застрибуй на неймовірну пожежну машину й мерщій до місця подій! Дістань обладнання з вантажного відсіку машини й увімкни пожежний гідрант. А тоді висунь пожежну драбину та допоможи героям міста LEGO City всіх врятувати.

Відмінна будівельна іграшка для дітей!
Набор 4+ включає прості інструкції і цеглинку для початківців - частково готову опорну плиту для початку творчого будівництва. А додатком LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів Instructions PLUS є інтерактивне керівництво, яке перетворює будівництво з кубиків LEGO в дитячу гру.

Творчий світ LEGO City.
Набори LEGO City повні будівель з множиною функцій, реалістичних транспортних засобів і забавних персонажів, які заохочують створення і самостійний винахід ігор, заснованих на реальних сценаріях.

  • Що в коробці? У цей набір входять пожежна машина зі сходами і вогнегасником, пожежний гідрант, полум'я LEGO®, мініфігурки пожежників і командир Фрейя МакКлауд з серіалу LEGO City.
  • Діти можуть підняти сходи, упакувати своє пожежне спорядження в бардачок, а потім продовжити придумувати пригоди разом з командиром Фрейей МакКлауд, яку вони знають по серіалу LEGO® City Adventures.
  • Цей комплект пожежника для дітей від 4 років - справжнє задоволення! Навіть новачки можуть впоратися з цією комбінацією, тому вона стане відмінним подарунком на день народження, Новий рік або інше свято для прихильників ролевих ігор.
  • Після будівництва пожежна машина зі сходами має висоту більше 9 см, довжину 16 см і ширину 7 см.
  • Аксесуари LEGO® включають пожежну сокиру, шолом і вогнегасник.
  • Включає буклет з інструкціями для дітей 4 років і Instructions PLUS - доступні в безкоштовному додатку LEGO® Building Instructions, вони допомагають початкуючим будівельникам стати майстрами будівництва.
  • З наборами LEGO® City 4+ діти і дорослі можуть разом будувати і грати. Реалістичні будівлі, круті машини і цікаві персонажі, яких вони містять, допоможуть розвинути творчі здібності і уяву маленьких будівельників.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code