ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Книга пригод Ельзи й Нокк

Артикул:43189

LEGO® • Книга пригод Ельзи й Нокк (43189)
779 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
43189
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
5-10
Деталі:
125
Коробка:
205 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2021

Відкрий мікросвіт розваг у книжці! Разом із діснеївською Ельзою на тебе чекають пригоди далеко за межами Еренделля, у Зачарованому лісі: там Ельза зустріне Нокк, міфічного духа води, такого ж могутнього, як вона сама. Коли холодно, Нокк любить катати Ельзу на просторах Півночі. Однак будьте обережні – там вам знадобиться і відвага, і допомога друзів. Допоможеш Ельзі доглядати духів природи?

  • Почніть захоплюючу гру або творчі веселощі з цим набором "Книга пригод Ельзи й Нокк" LEGO® Disney (43189). Гра починається, коли ви відкриваєте книгу!
  • Що чекає в Зачарованому лісі і за його межами? У цьому класному наборі є книга, яка розкривається, виявляючи на світло двосторонню модель для зборки в середині, наклейки у вільній формі і безліч елементів, що допомагають почати гру.
  • Ваші кохані мікро-персонажі Disney, серед яких Ельза, Олаф, земляний велетень, Нок і Ідуна, готові до пригод в цій збірній іграшці або з іншими наборами для нових історій і веселощів.
  • Кожному прихильникові "Крижаного серця 2" Диснея сподобається цей набір. Книга відкривається в повноцінний мікросвіт, який порадує дитину і стане ідеальним подарунком на Новий рік, день народження або просто так хлопчикові або дівчинці від 5 років.
  • Розміри відкритої книги - більше 23 см завширшки, 12 см в глибину і 8 см у висоту. Вони дозволяють як грати з нею удома, таки прибрати в рюкзак, щоб узяти з собою в дорогу.
  • Друкарські інструкції по зборці - це здорово, а електронні Instructions PLUS - просто неймовірно! Використовуючи додаток LEGO® Building Instructions, навіть юні будівельники зможуть збільшувати масштаб і візуалізувати моделі в процесі зборки.
  • Деталізовані мікролялечки персонажів і впізнанні сцени.
  • Усі елементи LEGO®, вироблені з 1958 року, відповідають строгим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні і сумісні один з одним, надійно з'єднуються і відокремлюються.
  • Усі елементи LEGO® випробовують на падіння, нагрів, удари і скручування, щоб переконатися в їх відповідності строгим міжнародним стандартам безпеки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code