ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Вечірка у штабі Людини-Павука

Артикул:10784

LEGO® • Вечірка у штабі Людини-Павука (10784)
1999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10784
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
4-8
Деталі:
155
Коробка:
382 x 262 x 56,5
Дата виходу:
Січень 2022

Ласкаво просимо до штабу! Приєднуйся до відпочинку з павуком та його неймовірними друзями після важкого дня боротьби зі злочинністю. Покидай м'яча з Павуком. Виконай кілька рухів з Павуком-привидом. Займися мистецтвом з Майлзом Моралесом. Зіграй у відеоігри з Міс Марвел. О, ні! Зелений гоблін прийшов на вечірку, щоб вкрасти піцу! Ніхто не любить зануд. Зберіться зі своїми друзями, які повзають по стінах, щоб зловити його в павутину.

Навіть супергероям потрібно відпочити. Допоможіть юним будівельникам у віці від 4 років зібрати ідеальний штаб для тусовок з набором "Вечірка в штабі Людини-Павука" LEGO® Marvel Spidey And His Amazing Friends (10784). Діти можуть прилетіти на коптері Примари та приєднатися до хлопців, кидаючи обручі, катаючись на скейтборді, граючи у відеоігри, танцюючи та створюючи твори мистецтва. Коли Зелений Гоблін увірветься на вечірку, Людина-павук зможе зловити її в павутину. Ця колекційна іграшка для складання втілює у життя веселе товариство з телешоу Disney+ та порадує маленьких супергероїв, які люблять подарунки та мініфігурки LEGO Marvel.
 
Розвиток впевненості у собі. У моделях LEGO 4+ є стартові модулі, які забезпечують надійну основу початку гри. Для дітей, яким не терпиться пограти, у кожному пакеті кубиків є персонаж і модель, тому не обов'язково завершувати всю збірку за один раз. Для дорослих набори LEGO 4+ — веселий спосіб провести час з дітьми, а прості інструкції в картинках дозволяють будь-кому в найкоротший термін стати майстром будівництва.
 
  • Тусовка супергероїв для дітей від 4 років - порадуйте дітей та їх друзів «Вечіркою в штабі Людини-павука» (10784). Тут майстри павутини відпочивають після тяжкого дня боротьби зі злочинністю.
  • Зоряний склад супергероїв - в набір входять мініфігурки Людини-павука, Павука-примари, Майлза Моралеса, Міс Марвел і суперлиходія Зеленого Гобліна, а також Трейс-І, Примарний коптер і машина Гобліна «2 в 1».
  • Набір з Людиною-павуком для творчої гри - діти можуть кидати обручі з Людиною-павуком, танцювати з Павуком-примарою, займатися творчістю з Майлзом Моралесом, грати у відеоігри з Міс Марвел або зловити Гобліна до збірної павутини.
  • Деталі пожвавлюють гру — творчі аксесуари, такі як гарбуз, піца, гітара, дві павутини, кисть, палітра та м'яч, подарують години нескінченних веселощів.
  • Подарунок для творчих дітей віком від 4 років — веселий подарунок із супергероями для дітей, які люблять телешоу Disney+ «Людина-павук та її дивовижні друзі».
  • Складання, яким можна пишатися - висота штабу становить понад 22 см, а ширина - 25 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code