ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Поліцейська дільниця

Артикул:60316

LEGO® • Поліцейська дільниця (60316)
2599 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60316
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Поліція
Вік:
6-12
Деталі:
668
Коробка:
540 x 282 x 78,5
Дата виходу:
Січень 2022

Сьогодні в поліцейській дільниці LEGO® City спокійний день. Шериф Wheeler та Allen навчають поліцейського собаку вправам з перешкодами, а в цей час захоплений злочинець крокує по майданчику для тренувань. Аж раптом — ГУРРР! Це Daisy Kaboom у своєму тюнингованому сміттєвозі! «БЕМЦ!» — стіна в'язниці падає і злочинець втікає. Виклич гелікоптер та поліцейський автомобіль-перехоплювач й мерщій в погоню!

Цей триповерховий поліцейський відділок LEGO® City (60316) сповнений надихаючих деталей, включаючи в'язницю з функцією злому, тюремний дворик для спійманих злочинців та майданчик для дресирування собак. Діти також отримають поліцейську машину, гелікоптер і перероблений шахраями сміттєвоз, а також дорожню плиту для з'єднання з іншими ігровими наборами. Просто додайте 5 мініфігурок, включаючи трьох персонажів серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди», та починайте гру.
 
Весела збірка для дітей віком від 6 років. У цей будівельний набір LEGO входить покрокова друкована інструкція зі збирання, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів є інтерактивний електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту дозволяють дітям у процесі збирання розглядати кожну модель з усіх боків.
 
Світ творчого конструювання LEGO City. Ігрові набори LEGO City залишають чудові враження від складання та ігри з функціональними будівлями, реалістичною технікою та забавними персонажами, що надихають на творчу відкриту гру.
 
  • Набір з поліцейською ділянкою за мотивами серіалу LEGO® City – набір «Поліцейська дільниця» LEGO City (60316) стане джерелом натхнення для дітей та шанувальників серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди».
  • Що в коробці? — все, що потрібно дітям, щоб побудувати триповерхову поліцейську дільницю, патрульну машину, вертоліт та сміттєвоз, а також фігурку собаки та 5 мініфігурок, включаючи трьох персонажів серіалу «ЛЕГО Сіті».
  • Можливості та функції — сміттєвоз має підйомник для контейнерів і два тарани, щоб зруйнувати тюремну стіну для легкого втечі. Також до набору входить дорожня плита для з'єднання з іншими наборами LEGO City.
  • Подарунок на будь-який випадок - іграшкову поліцейську машину LEGO® City можна подарувати на день народження, свято або зробити сюрприз дитині віком від 6 років.
  • Моделі для гри та демонстрації — розміри поліцейської ділянки у зібраному вигляді становлять понад 27 см заввишки, 28 см завширшки та 24 см завглибшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code