ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
День у школі

Артикул:60329

LEGO® • День у школі (60329)
2499 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60329
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Місто
Вік:
6-12
Деталі:
433
Коробка:
354 x 378 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2022

Сідай на автобус щоб гарно провести час з героями LEGO® City TV Billy та Maddy. Стережися дитини на BMX, яка мчить по велодоріжці! Опусти пандус для інвалідних візків й допоможи учню вийти з автобуса, а потім перейди через пішохідну доріжку до шкільного двору. Виберися на стіну для скелелазіння або зіграй у «класики» перед уроком мистецтва, на якому ти зможеш вибити кілька ударів на барабанній установці. Ця школа така класна!

У цьому ігровому наборі «День у школі» LEGO® City (60329) на вас чекають захоплюючі шкільні пригоди. У наборі дві класні кімнати, двір зі скеледромом та класиками, а також іграшковий шкільний автобус та велосипед. Дорожні пластини з пішохідним переходом і велосипедною доріжкою можна використовувати для з'єднання з іншими наборами LEGO, а сім мініфігурок, включаючи двох персонажів серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди», дадуть вам масу натхнення для творчої гри.
 
Веселий конструктор для дітей віком від 6 років.
 
У цей будівельний набір LEGO входить покрокова друкована інструкція зі збирання, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів є інтерактивний електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту дозволяють дітям у процесі збирання розглядати кожну модель з усіх боків. Світ творчих ігор. Ігрові набори LEGO City ставлять дітей у центр подій. Детальні будівлі, реалістична техніка та надихаючі персонажі підживлюють відкриту творчу гру, що базується на реальних сценаріях.
 
  • Набір LEGO® City на шкільну тематику для дітей від 6 років – ігровий набір «День у школі» LEGO City (60329) містить багато деталей для творчої гри.
  • Що в коробці? — все, що потрібно дітям, щоб збудувати двоповерхову будівлю школи зі шкільним двором, іграшковий шкільний автобус, автобусну зупинку та велосипед, а також 7 мініфігурок, включаючи двох персонажів серіалу «ЛЕГО Сіті», та фігурку білки.
  • Творча гра для дітей – у школі є дві класні кімнати, заповнені іграшковим обладнанням для творчої гри. Тут є пальник Бунзена, анатомічний скелет, парти, дошка, гітара, барабани та мікрофон.
  • Подарунок на особливий випадок - цю іграшку LEGO® City можна подарувати на день народження, свято або зробити сюрприз юним будівельникам LEGO у віці від 6 років.
  • Школа, побудована для гри – у зібраному вигляді цей набір зі школою має висоту понад 15 см, ширину 27 см та глибину 25 см.
  • Включає аксесуари для міні-фігурок LEGO® — в ігровому наборі на шкільну тематику ви знайдете цікаві аксесуари для міні-фігурок для творчої гри, у тому числі фотоапарат, шоломи, рюкзаки, гітару та барабанні палички.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code