ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Ультракомборобот ніндзя

Артикул:71765

LEGO® • Ультракомборобот ніндзя (71765)
4149 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71765
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
9-16
Деталі:
1104
Коробка:
378 x 354 x 94
Дата виходу:
Січень 2022

Об'єднай сили з Джеєм, Каєм, Зейном та Коулом, щоб створити неймовірний роботомобіль 4-в-1 для боротьби зі зміями! Поодинці ніндзя не можуть протистояти Кобра-механіку та Боа-руйнівнику, проте об'єднавши робота, танк, автомобіль та літак — вони отримають унікальну бойову машину! Завершивши місію ти отримаєш колекційний банер командної гри.

Діти віком від 9 років будуть у захваті від можливості годинами грати у захоплюючі пригоди ніндзя з набором "Ультра-комбо-робот ніндзя" (71765). У цьому ігровому наборі «4 в 1» на вас чекає іграшковий робот - досконала бойова машина, зібрана з робота, автомобіля, танка та реактивного літака, з якими можна грати окремо.
 
Преміальний набір з безліччю мініфігурок.
 
У цей приголомшливий набір входить 7 міні-фігурок: Кай, Джей, Зейн і Коул, а також бот Ву і злісний зміїний дует: Кобра-механік і Удав-руйнівник, з якими діти зможуть розігрувати чудові битви. Новинка січня 2022 року: коли діти переможуть ворогів ніндзя та виконають завдання, вони отримають у нагороду колекційний прапор. Набір для складання, що розпалює уяву шанувальників ніндзя. Іграшки NINJAGO® захоплять дітей від екранів у захоплюючий світ фантастичних пригод. Тут вони можуть об'єднатися з відважними героями-ніндзя та битися з силами зла за допомогою великого арсеналу наборів для збирання, серед яких є роботи, дракони та храми.
 
  • Іграшка для битв ніндзя «4-в-1» — шанувальники LEGO® будуть у захваті від пригод ніндзя з «Ультра-комбо-роботом ніндзя» NINJAGO® (71765), що складається з чотирьох різних машин.
  • Сім мініфігурок - до ігрового набору ніндзя входять Кай, Джей, Зейн і Коул, з якими ви можете битви проти злісного зміїного дуету з Кобри-механіка і Удава-руйнівника, а також бот Ву.
  • Гра без зупинки - іграшковий робот складається з 4 інших машин: автомобіля, танка, літака та робота, які можна від'єднати та грати з ними окремо. Діти будуть нескінченні можливості для гри.
  • Колекційний прапор — новинка січня 2022 року: коли діти виконують завдання та перемагають змій, вони отримують нагороду прапор командної роботи, який можна розмістити на роботі.
  • Більше нагород – шукайте прапори в семи інших наборах NINJAGO®, у тому числі «Легендарний дракон Ллойда» (71766), «Гонковий автомобіль ЕВО Джея та Нії» (71776) та «Храм-додзе ніндзя» (71767).
  • Збирайте та грайте - цей ігровий набір ніндзя з 1104 деталей дозволяє дітям віком від 9 років збирати та грати в історії ніндзя зі своїми героями.
  • Грайте в дорозі - з іграшковим роботом «4 в 1» висотою понад 31 см можна грати вдома або взяти з собою в гості до друзів, щоб продовжити гру.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code