ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
У тіні Арішема

Артикул:76155

LEGO® • У тіні Арішема (76155)
2799 грн

Оцінити:

Артикул:
76155
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
7-14
Деталі:
493
Коробка:
382 x 260 x 53
Дата виходу:
Січень 2021

Всі захоплюючі персонажі фільму «Вічні» кіностудії Marvel Studios в одному чудовому наборі LEGO®. У набір «У тіні Арішема» (76155) входять чотири вічні фігурки, а також фігурки девіанта і целестіалу для розігрування супергеройських битв, які викликають захоплення у дітей.
 
Відтворіть епізоди фільмів Marvel
Разом з чотирма вічними діти боротимуться з девіантом у вигляді кажанів. Вічні наділені крутими суперздібностями: Аяк — єдиний, хто може спілкуватися з суперсильними позаземними істотами, целестіалами, Серсея може перетворювати речі будь-що, Ікаріс має суперсилу, а Кінго може стріляти земною енергією. У набір також входить рухома фігурка целестіалу, в руку якої міститься міні-фігурка будь-якого вічного. Якщо ви бажаєте придбати цей набір для колекціонера мініфігурок, то не забудьте, що мініфігурки Аяка та Кінго є тільки в цьому наборі LEGO.
 
Набори створені за мотивами фільму «Вічні» Marvel Studios.
Конструктори LEGO Marvel, створені за мотивами фільму «Вічні», — унікальні набори з крутими фігурками персонажів, які надихають дітей на захоплюючі творчі ігри та відкривають для них нескінченний всесвіт захоплюючих пригод.
  • Набір «У тіні Арішема» LEGO® Marvel (76155) переносить маленьких супергероїв у світ захоплюючих пригод фільмів Marvel, де вони допомагатимуть чотирьом Вічним здобути перемогу над злісним Девіантом. 
  • У наборі є чотири мініфігурки супергероїв-Вічних — Ікаріса, Серсі та ексклюзивні мініфігурки Айяка та Кінго, — а також фігурка Девіанта та рухлива фігурка целестіалу з підсвічуванням грудей, двома кинджалами, мечем, двома мінішутерами та клинком. 
  • Дітям доведеться використати всі свої суперздатності, щоб відбити атаку Девіанта на чотирьох лідерів Вічних. З великою фігуркою могутнього целестіалу, здатного утримати в руці будь-якого Вічного, вони зможуть придумати неймовірні пригоди! 
  • Шукаєте подарунок на день народження чи свято для дитини від 7 років? Цей набір LEGO® Marvel з колекційними мініфігурками, великими рухливими фігурками позаземних істот і нескінченними пригодами викликає захоплення будь-якого супергероя. 
  • Набір «У тіні Арішема» із серії «Вічні» LEGO® Marvel з фігуркою целестіалу заввишки 30 см подарує дітям годинник захоплюючих ігор супергероїв і стане чудовою прикрасою будь-якої дитячої кімнати.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code