ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пожежна машина

Артикул:10969

LEGO® • Пожежна машина (10969)
1099 грн

Оцінити:

Артикул:
10969
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Містечко
Вік:
2-6
Деталі:
21
Коробка:
282 x 95 x 262
Дата виходу:
Серпень 2022

Любителям пожежних машин від 2 років і більше сподобається набір LEGO® DUPLO® Rescue Пожежна машина (10969).
 
Пожежні місії з порятунку тварин.
Кішка застрягла на вершині високого дерева! На допомогу поспішає пожежна машина з мигалками та гучною сиреною (батарейки в комплекті). Юний герой може натиснути та повернути важіль пожежної машини, щоб підняти сходи та поставити на неї кошик. Якщо злякана кішка відмовляється рухатися, її можуть спокусити смачні ласощі. А якщо і це не допоможе, доведеться тягнутися за пожежним шлангом! Мила тварина-рятівник та милий пожежник із цього практичного набору допоможуть дітям розвинути соціально-емоційні навички та зорово-моторну координацію за допомогою рольових ігор, пов'язаних із реалістичними пригодами героя повсякденного життя.
 
Ігрове навчання для малюків.
Завдяки іграшкам LEGO DUPLO батьки можуть брати участь у кожному етапі розвитку своїх малюків та заохочувати дітей до вільної гри, самовираження та радісного відкриття світу.
  • Насолоджуйтесь юними пожежниками та допомагайте їм розвивати важливі навички з веселою пожежною машиною LEGO® DUPLO® Rescue Пожежна машина (10969).
  • Реалістичні деталі. Включає фігурки пожежного та кішки LEGO® DUPLO®, а також збірне дерево та багатоцільову пожежну машину з мигалками та гучною сиреною (батарейки в комплекті).
  • Равальна гра, що розвиває — граючи у творчі місії з гасіння пожеж, діти покращують зорово-моторну координацію та розвивають соціальну та емоційну поінформованість.
  • Відмінний подарунок для дітей віком від 2 років та старше — всім малюкам подобаються пожежні машини, правда? Дітям, які цікавляться крутими транспортними засобами та турботою про тварин, сподобається цей конструктор та ігровий набір.
  • Багато веселощів для маленьких пожежників - висота набору 17 см, довжина 28 см, ширина 17 см. Ви також можете комбінувати його з іншими конструкторами LEGO® DUPLO® для ще більшого задоволення.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code