ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дикі тварини океану

Артикул:10972

LEGO® • Дикі тварини океану (10972)
689 грн

Оцінити:

Артикул:
10972
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-6
Деталі:
32
Коробка:
280 x 95 x 260
Дата виходу:
Червень 2022

Маленькі любителі тварин можуть вирушити у творчу подорож на морське дно з набором LEGO® DUPLO® Дикі тварини океану (10972) для дітей віком від двох років і старше.

Вивчення морських істот і набуття нових навичок.
Нехай творчі маленькі діти досліджують глибини океану і знайомляться з дорослим китом та його дитинчатами, а також з тропічними рибками та симпатичними черепахами в їхньому природному середовищі. Завдяки цікавій гірці та тривимірній дошці, що імітує морське дно, відкривається безліч можливостей для творчої гри, а юні дослідники океану можуть розвивати важливі навички.

Ігрове навчання для малюків.
Усі набори LEGO DUPLO розроблені експертами та пропонують забавні історії, забавні кольори, безліч персонажів та безліч деталей, що дає маленьким дітям відмінний початок їхніх життєвих пригод.

  • Вільно плаваючі ігри в океані — набір LEGO® DUPLO® Дикі тварини океану (10972) дає дошкільникам, що люблять рибу, можливість нескінченно грати з морськими тваринами в їхньому природному середовищі.
  • Практична гра - у барвистий набір входять дорослий та молодий кит, тропічна риба та черепаха, яких маленькі діти можуть легко взяти та покласти. Набір також містить 3D-дошку, що імітує підводний світ.
  • Навчання через гру — діти розвивають соціальні та емоційні навички, а також зорово-моторну координацію у необмежених рольових іграх з морськими тваринами.
  • Подарунок для дошкільнят. Цей набір стане захоплюючим подарунком на день народження, Новий рік або серйозним подарунком для дітей віком від двох років та старше. Завдяки цьому у дітей може розвинутись пристрасть до морських тварин.
  • Цілий океан веселощів - висота дошки приблизно 24 см, ширина 26 см і глибина 24 см, а коралова печера має висоту 19 см, ширину 6 см і глибину 18 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code