ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дикі тварини Південної Америки

Артикул:10973

LEGO® • Дикі тварини Південної Америки (10973)
1899 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10973
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-6
Деталі:
71
Коробка:
480 x 91 x 282
Дата виходу:
Червень 2022

З набором «Дикі тварини Південної Америки» LEGO® DUPLO® (10973) діти віком від двох років і старші можуть вирушити в дику прогулянку джунглями, поки батьки стануть свідками важливих віх у розвитку їх люблячих тварин дошкільнят.

Тварини, атракціони та пригоди.
Дозвольте вашим малюкам познайомитися з дикими тваринами Південної Америки в їхньому природному середовищі. Цей універсальний практичний набір пропонує безліч можливостей для навчання та розваги. Діти можуть зустріти крокодила, мавпу, лінивця, ягуара, тукана та альпаку, а також повеселитися на деревах, скелях та водоспаді. Ніщо не заважає вам перебудувати набір і випробувати нові пригоди на складній тривимірній дошці, що імітує джунглі.

Ігрове навчання для малюків.
Усі набори LEGO DUPLO розроблені експертами та пропонують забавні історії, забавні кольори, безліч персонажів та безліч деталей, що дає маленьким дітям відмінний початок їхніх життєвих пригод.

  • Тварини джунглів та розваги. Набір LEGO® DUPLO® «Дикі тварини Південної Америки» (10973) відправляє маленьких дослідників у джунглі для розваги.
  • Різні дикі тварини - барвистий набір включає крокодила, двох мавп, лінивця, дитинча ягуара, тукана і альпаку, а також дерева, скелі, водоспад і тривимірну дошку в стилі джунглів.
  • Весілля, що підтримує розвиток - ця універсальна іграшка з тваринами - цікавий спосіб познайомити дошкільнят зі світом дикої природи. Він підтримує розвиток мовних, соціальних та когнітивних навичок, а також зорово-моторну координацію.
  • Подарунок для дошкільнят. Цей набір стане захоплюючим подарунком на день народження, Різдво або серйозним подарунком для дітей віком від двох років і більше. Завдяки ньому діти зацікавляться світом диких тварин.
  • Ігровий майданчик - висота моделі 27 см, ширина 47 см, глибина 21 см, висота дошки приблизно 25 см, ширина 46 см і глибина 23 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code