ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дикі тварини Азії

Артикул:10974

LEGO® • Дикі тварини Азії (10974)
3999 грн

Оцінити:

Артикул:
10974
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-6
Деталі:
117
Коробка:
485 x 112 x 380
Дата виходу:
Червень 2022

Набір LEGO® DUPLO® «Дикі тварини Азії» (10974) наповнений забавними деталями та дивовижними тваринами для дітей віком від двох років і старше, на яких чекають великі пригоди.

Багато можливостей для спільної гри дошкільнят та батьків.
Усім любителям маленьких тварин сподобаються нескінченні ігрові можливості, які пропонує цей ігровий набір з безліччю диких азіатських тварин. Тут можна зустріти слона та слоненя, велику та малу панду, тигра та тигреня, мавпу, двох птахів та двох червоних панд. У набір також входять бамбук, вишневі дерева, доладна 3D-дошка і навіть кубик, що відтворює реалістичні звуки та звуки тварин.

Ігрове навчання для малюків.
Усі набори LEGO DUPLO розроблені експертами та пропонують забавні історії, забавні кольори, безліч персонажів та безліч деталей, що дає маленьким дітям відмінний початок їхніх життєвих пригод.

  • Дослідіть дику природу Азії з набором LEGO® DUPLO® «Дикі тварини Азії» (10974), в якому представлені докладні моделі азіатської природи та фігурки їх довкілля, а також рослини та дерева. Це також дає змогу відтворювати реалістичні звуки
  • Дивні істоти - включає слона і слоненя, велику і маленьку панду, тигра і тигреня, мавпу, двох птахів і двох червоних панд, а також бамбук і вишневі дерева та ігрове поле 3D.
  • Розвага для розвитку навичок — цей захоплюючий набір дає дошкільникам можливість дізнатися про азіатських тварин та їх природне довкілля. Підтримує розвиток мовних, соціальних, когнітивних навичок та навичок координації очей та рук.
  • Подарунок для любителів тварин - діти віком від двох років, які люблять екзотичних тварин, будуть у захваті від цього захоплюючого подарунка, що ідеально підходить для дня народження, Різдва або іншого випадку.
  • Багато способів гри - висота дошки понад 36 см, ширина 46 см та глибина 24 см, а розмір вишневого дерева понад 25 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code