ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Фургон із морозивом

Артикул:41715

LEGO® • Фургон із морозивом (41715)
739 грн

Оцінити:

Артикул:
41715
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
4-8
Деталі:
84
Коробка:
262 x 61 x 191
Дата виходу:
Червень 2022

Подаруйте любителям їжі та конструювання від 4 років солодкий подарунок з набором «Фургон із морозивом» LEGO® Friends (41715). У набір входять міні-лялечки Андреа та Роксі LEGO Friends, а також фігурка милої собачки. Діти можуть побудувати крутий фургон, пригостити клієнтів освіжаючими частуваннями та поспілкуватися з друзями за столом.
 
Відмінний подарунок для дітей віком від чотирьох років і старше.
Складання наборів 4+ — це дитяча гра. Молоді будівельники можуть побудувати цей крутий фургон, використовуючи як основу міцний базовий кубик. З одним персонажем і однією моделлю в кожній сумочці веселощі починаються відразу. Цей набір для морозива включає інтерактивні цифрові інструкції, тому дітям не знадобиться допомога в його складання. Безкоштовний додаток «Інструкції зі збирання LEGO» дозволяє дизайнерам масштабувати, обертати і візуалізувати моделі в спеціальному режимі попереднього перегляду. Це робить задоволення ще більш захоплюючим.
  • Кулінарна іграшка для розвитку уяви — набір «Фургон із морозивом» LEGO® Friends (41715) принесе масу задоволення хлопчикам та дівчаткам у віці від чотирьох років і старше. Діти можуть зіграти роль продавця морозива та провести час із друзями.
  • Творчий подарунок, повний елементів, включаючи Андреа та Роксі з LEGO® Friends, фігурку собаки та всі кубики, необхідні для складання барвистого фургона з морозивом.
  • Автентичні деталі - діти можуть уявити, що ведуть фургон, дістають з морозилки вафлі та палички морозива з різними смаками, беруть до рук касовий апарат та дають собаці кістку.
  • Ігровий магазин для дітей від чотирьох років і старше: фургончик з морозивом — чудовий подарунок для хлопчиків та дівчаток, які люблять грати в магазин та моделі автомобілів.
  • Дещо для маленьких будівельників - 4+ комплекти легко зібрати завдяки стартовим блокам, що додаються, які забезпечують міцну основу для складання фургона з блоків.
  • Ідеально підходить для маленьких ручок - фургон має розміри понад 11 см заввишки, 13 см завдовжки та 7 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code