ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пригоди Стефані на вітрильному човні

Артикул:41716

LEGO® • Пригоди Стефані на вітрильному човні (41716)
1799 грн

Оцінити:

Артикул:
41716
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
7-14
Деталі:
304
Коробка:
382 x 57 x 262
Дата виходу:
Червень 2022

Подаруйте любителям моря та моделей автомобілів віком від 7 років і старше набір для морських пригод Стефані (41716). Діти можуть приєднатися до Стефані з LEGO® Friends, яка втілює у життя свою мрію — вона приєдналася до команди, побивши світовий рекорд з максимально швидкого навколосвітнього плавання.
 
Реалістичні деталі підтримують творчу гру.
Автентичні деталі, такі як гнучкий вітрило і поворотне кермо, спонукають вас вигадувати свої пригоди у відкритому морі. Цей творчий набір також допомагає дітям дізнатися про досягнення відомих моряків, оскільки Стефані робить все можливе, щоб втілити свою мрію в реальність.
 
Складання в епоху цифрових технологій.
До комплекту входять чіткі друковані інструкції, але діти також можуть використовувати цифрові інструкції для складання човна. Це інтерактивний посібник доступний у додатку Інструкції зі складання LEGO, де ви можете обертати, масштабувати та переглядати модель у 3D!
 
  • Дослідіть морські глибини — подаруйте любителям моря віком від 7 років і старше набір «Пригоди Стефані на вітрильній лодці» LEGO® Friends (41716), щоб надихнути їх на творчість
  • Що в коробці? Включає кубики та елементи для створення реалістичного човна з гнучким вітрилом та фінішною лінією, а також 3 фігурки міні-ляльок LEGO® Friends.
  • Розважальна рольова гра: діти будують човен, а потім представляють команду на чолі з капітаном Максін, яка вирушає у кругосвітнє плавання в рекордно короткі терміни.
  • Креативні аксесуари. Цей іграшковий човен включає в себе надихаючі історії аксесуари, такі як планшет, рація, бінокль, дрон з водієм і 3 рятувальні жилети.
  • Подарунок для дітей віком від 7 років - шукаєте оригінальний подарунок чи іграшку? Цей човен LEGO® Friends — творчий подарунок для дітей, які люблять вітрильний спорт, рольові ігри чи моделювання транспортних засобів.
  • Для розваги та збору цей човен має розміри 26 см заввишки, 9 см завдовжки і 25 см завширшки, тому він займає мало місця на полиці.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code