ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Порятунок диких тварин Мії

Артикул:41717

LEGO® • Порятунок диких тварин Мії (41717)
1999 грн

Оцінити:

Артикул:
41717
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
7-14
Деталі:
430
Коробка:
480 x 61 x 280
Дата виходу:
Червень 2022

Розширте дитячі горизонти за допомогою набору "Спасіння диких тварин Мії" (41717), в якому юні будівельники віком від 7 років і старші можуть доглядати хворих тварин. Діти супроводжують Мію з LEGO® Friends на стажування її мрії в Центрі порятунку тварин.
 
Креативні подарунки для творчих дітей.
Коли інформація про поранену зебру надходить через рацію друзі йдуть їй на допомогу. У дитячому центрі ви допомагаєте лікареві оглядати тварину. Цей творчий набір із фігурками зебри, скорпіону та жирафу стане чудовим подарунком на день народження для дітей, які люблять диких тварин. Крім того, є також 3 фігурки міні-ляльок для догляду за тваринами.
 
Захоплююче інтерактивне складання.
Включає ілюстровані інструкції зі збирання та цифровий посібник зі збирання з безкоштовної програми LEGO Building Making. Цей посібник пропонує функції масштабування і повороту, щоб діти могли розглядати модель з усіх боків.
  • Пригоди тварин - розширте кругозір вашої дитини з набором "Спасіння диких тварин Мії" (41717), з яким діти вирушать на рятувальну місію та подбають про диких тварин
  • Багато функцій - включає центр порятунку диких тварин, 3 фігурки міні-ляльок, 3 диких тварин, квадроцикл і окремий скелястий пейзаж.
  • Реалістичні аксесуари - в комплект входить ветеринарне обладнання, щоб діти могли грати, доглядаючи тварин, а також рацію та камеру, щоб надихнути їх на сафарі.
  • Креативний подарунок для любителів сафарі: цей набір LEGO® Friends підійде як подарунок на день народження або з особливої ??нагоди для хлопчиків і дівчаток, які люблять грати з тваринами.
  • Розміри - центр висотою 16 см, шириною 24 см та глибиною 7 см; квадроцикл має висоту 5 см, довжину 8 см і ширину 5 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code