ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Полювання на Блу і Бета-велоцираптора

Артикул:76946

LEGO® • Полювання на Блу і Бета-велоцираптора (76946)
1399 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76946
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Jurassic World
Вік:
6-12
Деталі:
181
Коробка:
260 x 60 x 190

Дітям, які захоплюються динозаврами та крутою технікою, сподобається набір «Полювання на Блу і Бета-велоцираптора» LEGO® Jurassic World (76946). Набір створений за мотивами захоплюючої сцени з фільму «Світ Юрського періоду: Панування» і він включає іграшкову вантажівку, мотоцикл, клітинку для динозавра з функцією пастки і курячу ніжку, щоб підманити динозавра.
Творча гра.
У цей ігровий набір для дітей від 6 років входять дві мініфігурки: Мейсі та Рейн Делакур з пістолетом-транквілізатором, а також фігурки динозаврів Блю та Бети, що дозволяє дітям грати у рольові ігри та вигадувати оригінальні історії. У наборі є прості інструкції, тому навіть новачки зможуть впевнено збирати моделі, і цей набір чудово поєднується з іншими іграшками для складання LEGO Jurassic World для нових пригод.
Фантастичні подарунки.
У популярній серії LEGO Jurassic World ви знайдете подарунки, які потішать шанувальників будь-якого віку: збірні литі фігурки динозаврів, мініфігурки та детальні транспортні засоби для гри та колекції.
  • Ігровий набір з динозаврами та вантажівкою — з ігровим набором «Полювання на Блу і Бета-велоцираптора» діти зможуть відтворити сцени з фільму «Світ Юрського періоду: Панування» або вигадати свої власні історії.
  • Дві мініфігурки LEGO® та два динозаври — Мейсі та Рейн Делакур з пістолетом-транквілізатором, а також рухлива фігурка динозавра Блу та фігурка динозавра Бети для натхнення на пригоди у рольовій грі.
  • Збірна вантажівка, клітина для динозавра та мотоцикл — клітка міститься в кузові вантажівки, і в неї є функція пастки для затримання Бети. У наборі є елемент курячої ніжки для використання як приманка для динозавра.
  • Ідея подарунка для дітей віком від 6 років — подаруйте цю збірну іграшку на день народження, свято або з будь-якого іншого приводу, щоб творчі діти могли збирати та грати поодинці або зі своїми друзями.
  • Збирайте та поєднуйте — висота вантажівки складає більше 6 см, довжина — 14 см, а ширина — 6 см. Цей ігровий набір можна комбінувати з іншими іграшками для збирання із серії LEGO® Jurassic World.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code