ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Classic Зелена пластина для будівництва

Артикул:10980

LEGO® • Classic Зелена пластина для будівництва (10980)
549 грн

Оцінити:

Артикул:
10980
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Вік:
1.5-7
Деталі:
1
Коробка:
435 x 385 x 6
Дата виходу:
Січень 2022

Зелена пластина для будівництва LEGO® DUPLO®  довжиною 38 см (10 980) — ідеальна основа для дітей віком від 18 місяців, щоб вони могли збирати, грати та демонструвати свої чудові моделі.

Навички конструювання дошкільнят.
Зелена опорна плита 24x24 — відмінний вибір для будівельників-початківців. Пластина легко утримає блоки під будь-яким кутом (навіть вгору ногами!). Така іграшка відкриває перед дітьми масу творчих можливостей. вона може стати трав'янистим садом або екзотичними джунглями, крутим гірським схилом або прекрасним літальним апаратом. Після зборки міцна пластина дозволяє дітям переміщати і розміщувати всі свої моделі на полиці, не турбуючись про те, що вони розваляться.

Навчання через гру для малюків.
З іграшками LEGO DUPLO батьки можуть брати участь у кожному етапі розвитку свого малюка та заохочувати дітей грати вільно, висловлювати свої емоції та набувати впевненості.

  • Зелена опорна пластина LEGO® DUPLO® з шипами розміром 24x24 дюйма (10980) відмінно підходить для будівельників-початківців і забезпечує дошкільнят міцною зеленою основою для створення творчих моделей.
  • Універсальна та міцна — міцна квадратна пластина класичного зеленого кольору має сотні рівномірно розташованих виступів, що забезпечують ідеальне зчеплення з конструкторами LEGO® DUPLO®.
  • Ідеально підходить для маленьких дизайнерів, пластина легко утримує кубики під будь-яким кутом (навіть нагору ногами!), а також дозволяє легко їх від'єднувати, відкриваючи світ творчих можливостей для дітей.
  • Подарунок для дошкільнят - цей практичний набір стане чудовим подарунком на день народження або випадковим подарунком для дошкільнят віком від 18 місяців.
  • Погляньте, як народжуються геніальні конструкції. Основа LEGO® DUPLO® Green зі сторонами 38 см ідеально підходить для творчого будівництва, переміщення моделей та демонстрації їх на полиці.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code