ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магазин пончиків

Артикул:41723

LEGO® • Магазин пончиків (41723)
349 грн

Оцінити:

Артикул:
41723
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
4-8
Деталі:
63
Коробка:
191 x 141 x 46
Дата виходу:
Січень 2023

Маленьким шанувальникам випічки від чотирьох років сподобаються історії, які розігруються в кондитерській із пончиками LEGO® Friends (41723). Іграшка вчить дітей будувати та бути творчими разом із шанувальником мистецтва Ліанн та любителем випічки Лео. Оптимізм і ентузіазм Ліанн роблять її чудовим другом Лео, який нещодавно переїхав до міста. Додаткові елементи включають миску, ягоди, чашку, три пончики, сік, гроші, два стільці та стіл.

Натхнення для маленьких конструкторів.
Набори LEGO 4+ створені, щоб допомогти дітям будувати швидко та весело. Включає Starter Brick — міцну основу, на якій можна побудувати пончик. Інтуїтивно зрозумілий додаток LEGO Builder проведе вас і вашу дитину через процес складання. Ви можете масштабувати та повертати 3D-моделі, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.

Ласкаво просимо до нового покоління Хартлейк-Сіті.
Діти можуть заводити друзів, відкривати захоплюючі місця та грати в реалістичні пригоди у всесвіті LEGO Friends.

  • Кондитерська «Пончик» для віком від 4 років. Познайомте дітей, які люблять творчі історії, зі світом LEGO® і пограйте в рольову гру разом із «Костечкою з пончиками» LEGO Friends (41723).
  • З двома міні-ляльками — набір включає персонажів LEGO® Friends Ліанн і Лео, робоче вікно та аксесуари, включаючи самокат, пташку, пончики, сік, гроші, стіл і два стільці
  • Неймовірна розвага - цей креативний подарунок LEGO® для дітей дозволяє маленьким будівельникам вчитися, розважаючись, прикрашаючи вітрину трьома пончиками
  • Подарунок на будь-який випадок - набір LEGO® Friends стане чудовим подарунком на день народження, Різдво чи будь-яку іншу подію для дітей віком від 4 років, які люблять творчі ігри.
  • Розроблений для маленьких ручок, LEGO® Friends Donut Shop має розміри понад 3 дюйми (8 см) у висоту, 3 дюйми (8 см) у ширину та 3 дюйми (8 см) у глибину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code