ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Веселий фургон пінгвіна

Артикул:60384

LEGO® • Веселий фургон пінгвіна (60384)
729 грн

Оцінити:

Артикул:
60384
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Круті автомобілі
Вік:
5-12
Деталі:
194
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Принесіть літній настрій до дитячих розваг LEGO® City (60384) Веселий фургон пінгвіна. Цей автомобіль-пінгвін має безліч цікавих функцій, щоб розважити дітей від 5 років, включаючи задню кімнату з 4 машинами для приготування коктейлів і сервірувальне вікно. Просто додайте продавців у костюмах пінгвінів. веселощі!

Цифровий посібник з збирання. Набір   входять ілюстровані інструкції та програма LEGO Builder — цифровий інструмент для масштабування та обертання моделі, що допомагає дітям візуалізувати готову модель з усіх точок зору.

Пізнаючи світ через гру.
Діти бачать навколо себе безліч чарівних транспортних засобів та машин, а завдяки конструкторським наборам LEGO City Great Vehicles, повним реалістичних моделей та цікавих персонажів, вони можуть познайомитися з ними ближче та надихнутися, щоб грати вільно.

  • Набір Mobile Shop — серія LEGO® City Great Vehicles поповнилася набором Веселий фургон пінгвіна, наповненим автентичними деталями та функціями для годинників творчої гри.
  • Що в коробці? - Все, що потрібно дітям для складання фургона з пінгвінами, а також 2 мініфігурки, включаючи продавця в костюмі пінгвіна.
  • Реалістична іграшка - діти можуть відкрити борт фургона, щоб отримати доступ до задньої кімнати з 4 машинами для приготування коктейлів та вікном для обслуговування клієнтів.
  • Літня тематична іграшка для дітей віком від 5 років — подаруйте фургончик для пінгвінів LEGO® City (60384) на день народження або будь-яке інше свято.
  • Розміри - Висота моделі 12 см, довжина 14 см, ширина 6 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code