ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дорожній мотоцикл ніндзя Ллойда

Артикул:71788

LEGO® • Дорожній мотоцикл ніндзя Ллойда (71788)
349 грн

Оцінити:

Артикул:
71788
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
4-8
Деталі:
64
Коробка:
157 x 141 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Мотоцикл ніндзя Ллойда LEGO® NINJAGO® (71788) стане чудовим подарунком для дітей віком від 4 років та допоможе розвинути їх навички конструювання та розповідання історій. Включає суперкрутий мотоцикл ніндзя, Храм Костей та 2 мініфігурки, Джея та Скелета-Вартова, для незліченних веселих пригод.

Набір LEGO для початківців навчає дітей будувати. Цей набір мотоциклів ніндзя розроблений, щоб дати дітям від 4 років відмінний досвід складання. У коробці є пакети з кубиками для складання моделі та персонажа, щоб діти могли швидко почати грати. До набору також входить базовий блок із частково зібраною основою, який допоможе розпочати складання.

Цифрова розвага для маленьких будівельників.
LEGO Додаток LEGO Builder пропонує просте та інтуїтивно зрозуміле будівництво. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте набори та відстежуйте свій прогрес.

  • Набір для початківців LEGO®. З набором Дорожній мотоцикл ніндзя Ллойда (71788) діти віком від чотирьох років і старші можуть навчитися будувати у фантастичному світі NINJAGO®.
  • Дві мініфігурки, у тому числі Ллойд та скелет-охоронець, обидва з мечами, щоб маленькі будівельники могли розігрувати великі битви.
  • Універсальний ігровий набір ніндзя - після складання діти можуть використати свою уяву, щоб придумати історії про протистояння між Ллойдом на мотоциклі та ворожим охоронцем-скелетом.
  • Храм кісток. Діти можуть оживити свої пригоди у цьому маленькому цегляному храмі із золотою зброєю та секретним дисковим шутером.
  • Цей міцний набір сподобається дітям віком від чотирьох років і дасть шанувальникам ніндзя безмежні можливості для ігор, поки вони вчаться будувати моделі та вигадувати історії.
  • Компактний розмір - мотоцикл ніндзя Ллойда має висоту 4 см, тому діти можуть грати з ним удома або брати його із собою до друзів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code