ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Відпустка на природі

Артикул:41726

LEGO® • Відпустка на природі (41726)
949 грн

Оцінити:

Артикул:
41726
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
4-8
Деталі:
87
Коробка:
205 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Ознайомте дітей віком від чотирьох років і старше з перевагами кемпінгу за допомогою набору «Відпустка на природі» LEGO® Friends (41726). Малюки відвезуть любительку природи Отем та городянку Алію в ідеальний кемпінг у лісі Хартлейк-Сіті. Дах, що знімається, дозволяє дітям заглянути всередину автобудинку з безліччю аксесуарів. Діти можуть поспостерігати за природою та сфотографувати рідкісного метелика, а потім посмажити зефір на багатті.

Натхнення для маленьких будівельників.
Набір LEGO для дітей віком від 4 років та старше з корисним початковим кубиком — міцна основа допомагає отримувати задоволення від збирання. LEGO Builder гарантує простоту та інтуїтивність складання. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте набори та відстежуйте прогрес.

Ласкаво просимо до нового покоління Heartlake City.
Діти можуть заводити друзів, відкривати для себе захоплюючі місця та розігрувати реалістичні пригоди у всесвіті LEGO Friends.

  • Похід для дітей віком від 4 років та старше — познайомте дітей зі світом конструювання LEGO® за допомогою набору LEGO Friends Канікули в кемпінгу (41726), до якого входить будинок на колесах з причепом.
  • Включає 2 фігурки міні-ляльок. У цей набір для кемпінгу входять 2 персонажі LEGO® Friends, любителька природи Отем та городянка Алія, а також збірний будинок на колесах зі знімним дахом.
  • Заохочуйте творчу гру — у цей набір LEGO® Friends входять аксесуари, у тому числі камера, багаття та зефір, щоб діти могли щоразу розігрувати різні сцени.
  • Подарунок, що розвиває уяву — шукаєте цікавий подарунок на похідну тематику для дітей? Цей набір LEGO® Friends стане чудовою нагородою або подарунком для дітей віком від чотирьох років і старших, які люблять походи та природу.
  • Створено для маленьких ручок — висота іграшки LEGO® Friends перевищує 7 см, довжина — 19 см, ширина — 6 см.

6


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code