ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Ніндзя Коробка з кубиками для творчості

Артикул:71787

LEGO® • Ніндзя Коробка з кубиками для творчості (71787)
2499 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71787
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
5-12
Деталі:
530
Коробка:
370 x 180 x 180
Дата виходу:
Січень 2023

У наборі LEGO® NINJAGO® Ніндзя Коробка з кубиками для творчості (71787) є все, що потрібно фанатам ніндзя у віці від п'яти років і старше, щоб тренувати своїх героїв та насолоджуватися годинами гри. До набору входять три будівлі, смуга перешкод з трьома інтерактивними станціями, збройна, повна зброя, автомобіль ніндзя та мотоцикл ніндзя.

530 деталей для розвитку творчої гри. Також включає 6 мініфігурок: Нія, Кай, майстер Ву, учні чоловічої та жіночої статі, а також скелет мисливця зі зброєю. Вперше набір NINJAGO поставляється в коробці з кубиками, щоб спонукати дітей використовувати свою уяву для створення власних будівель та транспортних засобів. Це також відмінне місце для зберігання та швидкого та легкого очищення.

Цифрова розвага для будівельників.
LEGO Додаток LEGO Builder пропонує просте та інтуїтивно зрозуміле будівництво. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте набори та відстежуйте свій прогрес.

  • Повний пригод набір — входить до набору LEGO® NINJAGO® Ніндзя Коробка з кубиками для творчості (71787) з трьома будинками, трьома перешкодами та двома транспортними засобами. Діти мають все необхідне для навчання своїх героїв-ніндзя.
  • 6 мініфігурок. У набір входять Кай, Нія, Майстер Ву, учні жіночої та чоловічої статі та мисливець за кістяками, кожен з яких озброєний власною зброєю для рольової гри.
  • Смуга перешкод. З трьома інтерактивними перешкодами: двома боксерськими грушами, що обертаються, озброєною обертовою тренувальною фігурою і колодами діти можуть тренувати ніндзя та їхніх учнів.
  • Креативне будівництво. Цей набір NINJAGO® упакований у коробку, щоб надихнути дітей на створення власних будівель та транспортних засобів із 530 деталей. Скриньку також можна використовувати для зберігання.
  • Щоб дізнатися більше про пригоди ніндзя, погляньте на EVO Earth Dragon Коула (71782), EVO Mech Rider Кая (71783), на надзвуковий реактивний літак Джея EVO (71784) та багато іншого LEGO® NINJAGO®
  • Збирай та грай. Цей ігровий набір про ніндзя стане чудовим подарунком на день народження або випадковим подарунком для дітей віком від 5 років, щоб вони із задоволенням збирали, а потім розігрували рольові історії про ніндзя.
  • Для розваги та прикраси - додзьо має висоту 16 см, ширину 17 см та глибину 6 см, а у перервах між іграми може стати чудовою прикрасою.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code