ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Сіра базова пластина

Артикул:11024

LEGO® • Сіра базова пластина (11024)
579 грн

Оцінити:

Артикул:
11024
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Classic
Вік:
4+
Деталі:
1
Коробка:
438 x 368 x 3
Дата виходу:
Квітень 2022

Закладіть основу для необмеженої творчої гри із сірою базовою пластиною LEGO® Classic (11024). Цей високоякісний конструктор LEGO 38 x 38 см із візерунком із виступів 48 x 48 забезпечує основу, на якій діти можуть створювати пейзажі, будувати, грати та демонструвати свої іграшки.

Ідеально підходить для творчих ігор.
Заохочуйте будівельників LEGO досліджувати нескінченні можливості будівництва, від вулиць до замків та гірських ландшафтів. Високоякісна опорна плита має відмінну адгезію, тому кубики LEGO, побудовані на ній, прилипають до неї з усіх боків — навіть у перевернутому вигляді! А коли веселощі закінчаться, діти зможуть легко пересувати свої конструкції, не турбуючись про те, що щось перекинеться. Базова плита також дозволяє будівельникам демонструвати свої витвори.

Розвиваючи ключові навички, набори LEGO Classic дозволяють дітям висловлювати свої емоції та грати без обмежень. Створюючи та винаходячи моделі, діти тренують свої навички вільного мислення та вирішення проблем.

  • Місце для творчих ігор — базова пластина з виступами 48 x 48 дозволяє збирати безліч різних моделей LEGO®.
  • Міцність та надійність — 2304 рівномірно розташованих виступів надійно утримують моделі LEGO® на дошці.
  • Світ, повний творчих можливостей — діти можуть побудувати все, що можуть уявити — від вулиць та замків до гірських пейзажів.
  • Подарунок на будь-який випадок: сіра опорна пластина LEGO® Classic (11024) стане чудовим подарунком на день народження, Різдво або будь-яке свято для дітей віком від 4 років та старше.
  • Ідеально підходить для творчих ігор — розміри пластини приблизно 38 x 38 см, так що у вас достатньо місця для збирання та демонстрації ваших моделей.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code