ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Творчі неонові веселощі

Артикул:11027

LEGO® • Творчі неонові веселощі (11027)
759 грн

Оцінити:

Артикул:
11027
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Classic
Вік:
5-12
Деталі:
333
Коробка:
262 x 191 x 72
Дата виходу:
Березень 2023

Дайте поштовх творчому розвитку дітей разом з набором LEGO® Classic «Творчі неонові веселощі» (11027). Завдяки варіантам швидкого складання моделей і нескінченним розвагам у вільному конструюванні, цей яскравий набір надихає будівельників-початківців віком від 5 років поринути в своє захоплення мистецтвом і дизайном.

Яскраві кубики для творчих дітей
Цей універсальний конструктор містить 333 кубики різних розмірів і яскравих неонових кольорів. 18 кубиків мають виразні очі, з допомогою яких діти зможуть оживити свої творіння. До набору входять друковані інструкції для п'яти веселих моделей — ананаса, фломастера, автомобіля, інопланетянина й роликових ковзанів — які дарують дітям творчу впевненість, що необхідна для створення всього, що вони собі уявляють! Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.

Чудовий набір для всієї родини
Іграшки LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарують їм натхнення та ідеї, а дорослим прекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.

  • Кольори та креативність - набір містить 333 цеглинки різних розмірів і шість привабливих кольорів. 18 цеглинок мають очі, щоб діти могли оживити свої творіння.
  • Пропозиції щодо моделей – чіткі друковані інструкції зі складання надихають дітей на створення ананаса, маркера, автомобіля, прибульця та роликових ковзанів.
  • Подарунок дітям - здивуйте дитину від п'яти років на день народження, свято чи будь-який інший випадок.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code