ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Безліч кубиків

Артикул:11030

LEGO® • Безліч кубиків (11030)
2399 грн

Оцінити:

Артикул:
11030
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Classic
Вік:
5-12
Деталі:
1000
Коробка:
480 x 282 x 91
Дата виходу:
Березень 2023

Задля великої цінності гри, не шукайте іншого окрім набору LEGO® Classic «Безліч кубиків» (11030). Ця неймовірно цікава будівельна іграшка наповнена кольорами й творчими можливостями для дітей віком від 5 років.

1 000 кубиків у десяти яскравих кольорах
Набір містить велику кількість кубиків LEGO у яскравих кольорах — особливо оригінальні й дуже популярні кубики розміром 2х4! До набору додається зрозуміла друкована інструкція зі створення веселих моделей іграшок, як-от автомобіль, глобус, квітка, серце, гітара, будинок, смайлик, папуга, собака й яблуко. Цей набір заохочує поринути в необмежену творчу гру. До набору навіть входить журнал з інструкціями й порадами для вашого юного дизайнера-початківця. Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.

Чудовий набір для всієї родини
LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарує їм натхнення та ідеї, а дорослим прекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.

  • Багато різнокольорових цеглинок - LEGO® Classic The Bricks Stack (11030) — це набір, повний ідей, натхнення та, звичайно, цеглинок для початківців дизайнерів віком від 5 років.
  • Рости весело - набір містить 1000 кубиків 10 яскравих кольорів і буклет із інструкціями та порадами щодо будівництва.
  • Необмежена креативність – окрім створення всього, що вони можуть уявити, діти можуть використовувати друковані інструкції для створення автомобіля, глобуса, квітки, гітари, будинку, емодзі, папуги та багатьох інших цікавих моделей.
  • Нескінченна розвага для дітей - цей подарунок на день народження, свято або будь-яку подію пропонує роки творчого розвитку для будь-якої дитини віком від п'яти років.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code