ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Команда Павука на маяку Зеленого Гобліна

Артикул:10790

LEGO® • Команда Павука на маяку Зеленого Гобліна (10790)
1349 грн

Оцінити:

Артикул:
10790
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Категорія:
Marvel™
Вік:
4-8
Деталі:
149
Коробка:
262 x 222 x 76
Дата виходу:
Березень 2023

Від підземної печери до гарбуза на вершині маяка, набір LEGO® Marvel Команда Павука на маяку Зеленого Гобліна (10790) наповнений пригодами, що створені зокрема для дітей віком від 4 років

Скарби, пастки й битви супергероїв.
У набір входять чотири мініфігурки — Майлз Моралез, Привид, Піщана людина й Зелений гоблін — а також піратський корабель, який збирається, залізнична колія для транспортування викрадених скарбів, печера як в'язниця, штаб-квартира Зеленого Гобліна на маяку й безліч аксесуарів. Кубики для початківців, що складають стіну, дарують юним будівельникам упевненість у будівництві й перебудові набору. У наборі є зрозумілі інструкції у вигляді яскравого ілюстрованого посібника. Якщо хочете додати цифрових розваг, у додатку LEGO Builder є функція інтуїтивного масштабування й обертання, що дозволяє дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх.

Розвага для всієї родини.
Набори для дітей віком від 4 років — це ідеальний спосіб для дорослих розділити задоволення від конструювання з дітьми, незалежно від того, чи є малюки досвідченими шанувальниками LEGO, чи вони лиш знайомляться з кубиками LEGO.

  • Супер-герої на морі — LEGO® Marvel Команда Павука на маяку Зеленого Гобліна (10790) містить культових персонажів і багато розваг для дітей віком від 4 років.
  • Реалістичний екшн. У набір входять мініфігурки Майлза Моралеса, Привида, Піщаної людини та Зеленого Гобліна, а також збірний піратський корабель , залізниця, печерна в'язниця та штаб-квартира маяка Зеленого Гобліна.
  • Маса веселощів — діти грають у нескінченні битви між добром і злом із героями та лиходіями LEGO® Marvel і викраденою скринею зі скарбами.
  • Подарунок для дітей. Цей набір із початковим кубиком і простою конструкцією сприяє розвитку дітей віком від чотирьох років за допомогою нескінченних практичних і творчих ігор.
  • Розміри - Маяк має висоту 22 см, ширину 31 см і глибину 21 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code