ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Новий зореліт Вартових Галактики

Артикул:76255

LEGO® • Новий зореліт Вартових Галактики (76255)
4249 грн

Оцінити:

Артикул:
76255
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
10-14
Деталі:
1108
Коробка:
480 x 378 x 70,5
Дата виходу:
Квітень 2023

Набір LEGO® Marvel Новий зореліт Вартових Галактики (76255) дозволяє дітям керувати зорельотом із фільму «Вартові Галактики. Частина 3» студії Marvel, що подорожує космосом. Цей приголомшливий космічний корабель, створений для гри та демонстрації, перенесе дітей віком від 10 років у всесвіт творчих ігор.

Три зорельоти в одному.
Цей зореліт, який складається, настільки ж приголомшливий, наскільки він виглядає. Він має кабіну, що відчиняється, з місцем для трьох мініфігурок, таємний відсік дляще однієї мініфігурки, сховища для зберігання зброї та аксесуарів, а також два маленьких зорельоти, які від'єднуються від основного. У наборі представлено п'ять мініфігурок із фільму: Мантіс, Дракс, Зоряний лорд, Небула й Адам Ворлок. Зореліт можна легко підняти й «пролетіти» ним крізь космос, а наприкінці дня, він чудово виглядатиме на підставці в дитячій кімнаті. Якщо хочете додати цифрового виміру, діти можуть використовувати додаток LEGO Builder для масштабування й обертання моделей в 3D, зберігання наборів й відстеження власного прогресу.

  • Многофункціональний космічний корабель — оживіть дію з новим кораблем-охоронцем LEGO® Marvel (76255). Це зірка космічних подорожей в «Вартових Галактики 3» від Marvel Studios.
  • Marvel Action — п'ять мініфігурок з фільму: Мантіс, Дракс, Зоряний Лорд, Небула та Адам Уорлок.
  • Багато можливостей для гри - універсальний космічний корабель має кабіну для 3 мініфігурок, що відкривається, секретний відсік для ще однієї мініфігурки, сховище для зброї і 2 знімних невеликих космічних корабля.
  • Разважайтесь або поставте на полицю - космічний корабель можна легко підняти і пограти в космічний політ, а після виконання місії поставити на підставку в дитячій кімнаті
  • Подарунок для маленьких супергероїв - цей набір стане чудовим подарунком на дні народження, свята та інші свята для шанувальників Marvel у віці від 10 років та старше.
  • Універсальний ігровий набір — модель зорельоту з фільму з підставкою висотою понад 31 см, довжиною 21 см та шириною 26 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code