ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
22.09.2021
Створіть святковий настрій з набором LEGO® «Візит Санти»

Чарівний новий набір LEGO Santa's Visit готовий зустрічати Санта-Клауса і його оленів і неодмінно викличе особливе хвилювання, яке відчувається перед новорічними святами. Дизайн сконцентрований на затишному будиночку, де сім'я готується до приїзду Санти. Поздоровлення забираються з поштової скриньки; подарунки упаковані, а пригощання розставлені напередодні самої захоплюючої пори року. 

Після завершення зборки усе, що треба зробити Санті, - це спуститися по димарю і створити різдвяний настрій!
Santa's Visit пропонує новий досвід будівництва для усієї сім'ї. Набор є частиною популярної колекції Winter Village, в яку входять Пряниковий будиночок LEGO (10267) і LEGO Elf's Cub House (10275).

 

Набор рясніє різними деталями, такими як камін з панчохами, димар (досить широкий, щоб Санта міг прослизнути вниз), дитяча спальня, кухня, що детально пропрацювала, з прикрашеним обіднім столом, молоком і печивом, які можна залишити Санті, і зручний стілець, на якому він може зручно влаштуватися.

 

У наборі є перша різдвяна ялинка Зимового села, що світиться! Просто натисніть на верхівку дерева, щоб активувати цеглинку Лего, що світиться, заховану усередині. Будинок також прикрашений гілками гостролиста і включає засніжені ворота з поштовою скринькою. Ззаду панель даху піднімається назовні для полегшення доступу в спальню вгорі.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: LEGO® Santa's Visit  (10293)
  • Вік: 18+
  • Розміри моделі : Висота: 19 см, Ширина: 27 см, Глибина: 16 см
  • 1445 деталей