ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
11.10.2021
Titanic, найграндіозніший корабель в історії, приєднується до сімейства LEGO®.

 

LEGO Titanic - одна з найбільших моделей LEGO на сьогоднішній день, що складається з 9090 деталей, що робить її воістину самим захоплюючим випробуванням як для шанувальників LEGO, так і для любителів історії.
Крім своїх величезних розмірів, «Титанік» був відомий своїми неперевершеними величчю і розкішшю. Під безпомилково впізнаваним екстер'єром LEGO Titanic є кілька внутрішніх приміщень, які можна досліджувати, включаючи парадні сходи першого класу, шо охоплюють шість палуб, і обідній зал в якобінському стилі, який знаходився на палубі D.

 

Титанік також славився своєю безпрецедентною швидкістю, яка перевершувала ;інші кораблі тієї епохи, а на нижніх палубах фанати знайдуть точну копію машинного відділення лайнера.

 

Майк Псіакі, майстер дизайну LEGO Group, прокоментував: «На момент запуску Титанік був вершиною морської інженерії, найбільшим рухомим транспортним засобом, коли-небудь створеним. Це було неймовірне завдання - відтворити цей культовий корабель з кубиків LEGO по кресленнях, що були створені понад століття тому.
Набір LEGO Titanic 10294 довжиною понад 1,3 м ідеально підходить для демонстрації. та забезпечений унікальною табличкою з назвою корабля.

 

Додаткова інформація про продукт:
  • Вік: 18+.
  • Розміри моделі: висота: 44 см, ширина: 16 см, довжина: 135 см.
  • 9,090 деталей.
  • Точна копія RMS Titanic з меморіальною табличкою і підставкою.
  • Великомасштабна модель, яку можна легко переміщати і демонструвати.
  • Докладні внутрішні приміщення, включаючи парадні сходи першого класу, їдальню і машинне відділення.