ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
14.02.2020
110 років Олд Траффорд

110 років Олд Траффорд – культовий стадіон отримує свій власний набір LEGO®!

ФК Манчестер Юнайтед і фанати LEGO® тепер можуть побудувати Old Trafford з цеглинок Лего. Конструктор LEGO із серії Creator Expert, що складається з 3898 деталей, являє собою вражаючу модель одного з найбільш знакових футбольних стадіонів, яка обов'язково займе центральне місце в будинку або в офісі і стане предметом гордості справжнього колекціонера.

Ця модель є справжнім святом пристрасті до гри, яку поділяють фанати з усього світу, і віддає належне прихильникам футбольного клубу «Манчестер Юнайтед». Розроблений спеціально для фанатів у віці від 16 років, конструктор LEGO Old Trafford в масштабі 1: 600, містить велику кількість унікальних деталей, включаючи статую Об'єднаної Трійці і Мюнхенський меморіальний годинник.

Модель перенесе стадіон «Олд Траффорд» в будинки величезної маси фанатів «Манчестер Юнайтед», що нараховує 659 мільйонів шанувальників по всьому світу, і тих, хто поки ще не зміг особисто відвідати знаменитий стадіон.

Директор по партнерству «Манчестер Юнайтед» Шон Джефферсон коментує: «Наш стадіон «Олд Траффорд» настільки ж культовий, як і сам клуб «Манчестер Юнайтед», і ми пишаємося тим, що можемо втілити його в життя у формі LEGO. Я думаю, що все колись грали з цеглинками LEGO в якийсь момент свого життя, проте все ще дивно бачити рівень деталізації, який дизайнери LEGO зуміли відтворити в цьому конструкторі. Ми впевнені, що він буде дуже популярний серед фанатів «Манчестер Юнайтед» і LEGO ».

Збірка цього набору, безсумнівно, стане ностальгічним досвідом для фанатів «Манчестер Юнайтед», а також надасть корисний досвід для фанатів LEGO.

Інструкція по будівництву включає в себе інформацію про стадіон і його багатій спадщині та історії, а також про дизайнерів, які втілили це в життя.

«Створення «Олд Траффорд» в кубиках LEGO було величезним випробуванням для команди, і ми задоволені результатом. 110-річний стадіон надав нам так багато важливих місць, особливостей і історій, щоб розповісти, як ми створювали цю модель. Ми раді, що наші вболівальники змогли випробувати всю цю історію і увагу до деталей, коли вони будують і з гордістю демонструють цей культовий стадіон » - Майкл Псіакі, LEGO Design Master.

 

 

Модель буде доступна безпосередньо в роздрібних магазинах LEGO і на сайті www.LEGO.com/Old-Trafford виключно для VIP – членов LEGO, і буде доступна з 1 лютого 2020 року, до часу 110-річчя стадіону.