ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
17.02.2020
Відчуйте себе астронавтом з міжнародною космічною станцією LEGO® IDEAS

Відчуйте себе астронавтом з новою міжнародною космічною станцією LEGO® IDEAS

Група LEGO анонсувала нову міжнародну космічну станцію LEGO Ideas, наповнену автентичними деталями, в рамках свого 10-річного святкування програми LEGO Ideas

 

 

Здійсніть свою мрію стати космонавтом з новою Міжнародною космічною станцією LEGO Ideas, яку можна купити в магазинах LEGO і онлайн на LEGO.com з 1 лютого.

Заснована на концепції шанувальника LEGO, нова модель містить 864 деталей, включаючи культову космічну станцію LEGO і побудований з цеглинок Лего космічний човник NASA з трьома міні-вантажними космічними кораблями і двома мікрофігуркамі астронавтів, що робить набір привабливим для космічних ентузіастів і дорослих фанатів LEGO .

Реалістичний набір включає в себе пересувну обслуговуючу систему Canadarm2 і два обертових з'єднання, які збігаються з вісьмома регульованими сонячними панелями, що відтворюють складність реальної космічної станції, яка обертається навколо Землі шістнадцять разів на день!

 

 

Крім того, виставковий стенд дає можливість будівельникам Лего з гордістю демонструвати зібрану модель в будинку і в офісі і відзначити досягнення п'яти міжнародних космічних агентств, які втілили в життя неймовірну реальну МКС і дозволили людям жити в космосі протягом 20 років.

У комплект входить ілюстрована брошура з інструкціями на 148 сторінках, яка містить цікаві факти і інформацію про саму Міжнародну космічну станцію і шанувальника LEGO - Крістофа Руге, який створив оригінальний дизайн для комплекту.