ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
06.10.2020
Нова колекційна модель Лего "Бетвінг 1989"

Шанувальники коміксів і фанати LEGO отримають величезне задоволення, оскільки LEGO Group запускає свій новий колекційний набір на тему Бетмена, який буде доступний з 21 жовтня в магазинах LEGO.com і LEGO.

 

 

Модель легендарного літака-бетвінга Бетмена LEGO® DC Batman™ 1989 Batwing заснована на дизайні зі знаменитого фільму Тіма Бертона 1989 року «Бетмен», в якому плавні лінії і елементи оригінальної моделі привносять вражаючу готичну елегантність в будь-яку колекцію LEGO. Шанувальники DC і LEGO можуть досліджувати всі чудові особливості цього нового набору, в тому числі повноцінний інтер'єр, знімний дах і рухливі аеродинамічні закрилки. Щоб додати азарту і здивувати будівельників, конструктор наповнений різними сюрпризами, такими як екран з газовими кулями Джокера і етикетка «Bat Engine» на двигуні транспортного засобу, що допомагає дійсно перенестися в 1989 рік і назад.

 

 

Після складання набір з 2363 предметів являє собою справжній шедевр: більше 11 см у висоту, 52 см в довжину і 58 см в ширину. У конструкторі також є спеціальний кубик-кріплення, який дозволяє монтувати і демонструвати модель Бетвінга на стіні, що робить її прекрасним доповненням в колекції LEGO для любителів Бетмена до раніше випущеного набору LEGO DC BATMAN™ 1989 Batmobile™.


У набір також входить підставка, табличка і три мініфігурки - Бетмен, Джокер і хранитель магнітоли Гун Лоуренс.