ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
07.10.2020
Adidas і LEGO створили оригінальну лінійку кросівок ZX 8000 Silhouette

Для нового релізу серії кросівок A-ZX цього року adidas Originals об'єдналася з LEGO Group, щоб в ігровій формі представити модель ZX 8000 Silhouette. У цій унікальній лінійці, яка демонструє, що грати в ігри ніколи не пізно, датська компанія по виробництву іграшок привнесла свою миттєво впізнавану естетику в оригінальну модель кросівок adidas.

 


Так як же вони виглядають? Унікальні кросівки ZX8000, створені як ода класичної цеглинці LEGO®, складаються з різнобарвної сітки, верху з синтетичної замші і гумової підошви. Тим часом, виводячи свою сміливу естетику на новий рівень, взуття оснащене різнокольоровими вставками LEGO на задниках, а також язичками з назвою бренду. Завершують образ жовті підошви, 6 варіантів шнурків різних кольорів і змінні прикраси для шнурків у вигляді блоку LEGO.

 

 Де можна їх придбати? Кросівки adidas Originals ZX 8000 LEGO будуть представлені у всьому світі починаючи з 25 вересня на сайті adidas.com/A-ZX.
 Про A-ZX

У 1984 році Adidas назавжди змінив світ взуття. Запустивши свою першу бігову серію ZX, бренд продемонстрував, що кросівки з високими характеристиками можуть підняти рівень бігунів всіх типів і здібностей. ZX швидко став сучасною іконою, яку поважають як бігуни, так і ентузіасти модних кросівок. Через більш ніж десять років після запуску лінійки ZX, Adidas Originals повернулися на ринок з оновленою моделлю, що отримала назву A-ZX. В рамках унікальних спільних колекцій деякі з найбільш шанованих глобальних партнерів бренду співпрацювали в 26 різних випусках ZX протягом 2008 і 2009 років. У 2020 році adidas Originals з успіхом повертає A-ZX в магазини, впевнено просуваючи культову франшизу в майбутнє.