ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)825-34-32
Новини
18.10.2020
LEGO Group представила новий конструктор із серії LEGO® Star Wars™ - The Child (Дитина)

Конструктор LEGO® Star Wars ™ The Child натхненний маленьким, харизматичним персонажем, Дитиною (або Малюком Йодой, як фанати ласкаво охрестили персонажа) з серіалу. Набір буде доступний по всьому світу з 30 жовтня, а попередні замовлення вже почалися в рамках оголошення програми Мандалорскі Понеділки від Disney і Lucasfilm.

 

 Конструктор заввишки трохи менше 20 см (7,8 дюйма) і складається з 1073 деталей.  Ви можете отримати задоволення від створення фігури, натхненної одним з улюблених героїв серіалу Мандалорець. Набор створений для прихильників серіалу у віці від 10 років, тому ви можете легко зібрати модель самостійно. Завдяки рухливій голові, рухливим вухам і роту, що відкривається, прихильники можуть вибирати будь-яке з ряду відомих виразів обличчя персонажа, коли демонструють свою зібрану модель.


«Коли я отримав завдання створити версію Дитину з LEGO, я знав, що повинен зробити все як треба», - говорить Майкл Лі Стоквелл, менеджер по дизайну LEGO® Star Wars ™. «Мета полягала в тому, щоб передати чарівність і, перш за все, привабливість персонажа, тому ми ретельно працювали, підбираючи і розміщуючи кожну цеглинку. Ми навіть додали автентичні деталі, такі як ручка важеля перемикання передач - улюблена іграшка Дитину в серіалі ".


Конструктор поставляється з інформаційною табличкою, на якій вказані ріст і вік Дитини, а також мініфігуркою LEGO® Star Wars™, що  доповнює чарівний образ.
75318 LEGO® Star Wars ™ Конструктор "Дитина" доступна для попереднього замовлення з 21 вересня, а потім поступить в продаж по всьому світу з 30 жовтня безпосередньо через LEGO.com, магазини LEGO і інші роздрібні магазини.