ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Потяг Томмі"

Артикул:SMX 209

Smartmax • Магнітний конструктор "Потяг Томмі" (SMX 209)
799 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 209
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
3+
Деталі:
11
Коробка:
240 x 240 x 60
Тип:
Магнітний

“Потяг Томмі” - іграшка, яка збирається з пластикових та магнітних деталей. Дитині буде дуже цікаво спостерігати за деталями, які мають здатність притягуватися. Деталі можна міняти місцями на свій розсуд.

  • завдяки вбудованому механізму конструкції можна надати прискорення;
  • переставляйте місцями елементи і вигадуйте свій власний транспортний засіб;
  • розширте ігрові можливості свого малюка, придбайте інші набори з серії SmartMax.

 

В наборі:

  • 4 пари коліс
  • 3 пластикові деталі з магнітами
  • 2 магнітні кульки
  • елементи кабіни й причепа

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!

 

Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code