ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Мега будівництво"

Артикул:SMX 907

Smartmax • Магнітний конструктор "Мега будівництво" (SMX 907)
3299 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 907
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
1+
Деталі:
70
Коробка:
350 x 350 x 200
Дата виходу:
Червень 2018
Тип:
Магнітний

SMARTMAX зростає разом з вашою дитиною. Набір “Мега будівництво” містить 70 деталей – гарний старт для втілення ідей. Зауважте, що кришка та дно коробки, в якій зберігатиметься конструктор, слугуватимуть прямокутною та шестикутною основами для будування. Схема-інструкція з правилами з’єднання та будування є всередині кожної коробки.

Висока якість деталей, безпека форм та магнітів – головні риси конструкторів SMARTMAX. Відкриття магнетизму, конструювання, розвиток зорової та рухової координації, вивчення форм та кольорів – безперечні переваги наборів цієї торгової марки. Всі деталі конструкторів комбінуються між собою та розширюють можливості конструювання.

В наборі:

- 12 довгих паличок

- 38 коротких паличок

- 20 куль

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.

 


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code