ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Потужні машини (мікс)"

Артикул:SMX 303

Smartmax • Магнітний конструктор "Потужні машини (мікс)" (SMX 303)
1699 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 303
Бренд:
Smartmax
Тип гри:
Магнітний коструктор
Вік:
3+
Деталі:
26
Коробка:
380 x 300 x 60
Тип:
Магнітний

Магнітний конструктор SMARTMAX "Потужні машини" неодмінно припаде до душі вашій дитині й займе її увагу надовго. З деталей набору можна побудувати цілий автопарк: бульдозер, пожежну машину, навантажувач, евакуатор, позашляховик-пікап або мінівен! Кабіни, ковші, колеса та інші деталі машини легко кріпляться на магнітні палички конструктора.

Гра з конструктором допоможе дитині навчитися співвідносити форму й розміри предметів, тренувати дрібну моторику рук, розвивати логічне й просторове мислення та творчі здібності, посприяє розвитку концентрації уваги й посидючості.

Серія магнітних конструкторів SMARTMAX містить різні набори і всі вони можуть доповнити один одного. До будь-якого з конструкторів можна докупити додаткові деталі. Це допоможе розширити можливості та більш точно реалізувати задуми. Дітям сподобається возитися з яскравими деталями та отримувати в результаті незвичайні споруди. З подібними завданнями впораються діти від 3 років.

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code