Компанія Бельвіль - Оптовий продаж іграшок
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"

Артикул:SMX 303

1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Початківець"
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Мій перший потяг з тваринами"
Smartmax • Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)" (SMX 303)
1199 грн.
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)" Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)" Ігровий набір для конструювання "Потужні машини (мікс)"
: Оцінити

Артикул:
SMX 303
Бренд:
Smartmax
Категорія:
Магнітні коструктори
Вік:
3+
Деталі:
26
Розміри:
38 х 30 х 6
Тип конструктора:
Магнітний

Магнітний конструктор SMARTMAX "Потужні машини" неодмінно припаде до душі Вашій дитині і займе його увагу надовго. З деталей набору можна побудувати цілий автопарк! Зібрати бульдозер, пожежну машину, навантажувач, евакуатор, позашляховик-пікап або мінівен! Кабіни, ковші, колеса і інші деталі машини легко кріпляться на магнітних паличках конструктора.

Гра з конструктором допоможе дитині навчитися співвідносити форму і величину предметів, розвинути дрібну моторику рук, логічне і просторове мислення і творчі здібності, а також посприяє розвитку концентрації уваги і посидючості.

У серію магнітних конструкторів SMARTMAX увійшли різні набори, але всі вони можуть доповнювати один одного. Більш того, до будь-якого з конструкторів можна докупити додаткові деталі. Це допоможе розширити можливості та більш точно реалізувати задуми. Дітям сподобається возитися з яскравими деталями, отримуючи в результаті незвичайні споруди. З подібними завданнями впораються діти від 3 років.

  Версія для друку  

Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
Ваше ім’я
E-mail
Ваші запитання стосовно товару
code
  Відправити