ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Магнітний конструктор "Початківець"

Артикул:SMX 309

Smartmax • Магнітний конструктор "Початківець" (SMX 309)
1399 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
SMX 309
Бренд:
Smartmax
Категорія:
Магнітні коструктори
Вік:
1+
Деталі:
23
Коробка:
420 x 350 x 60
Дата виходу:
Вересень 2017
Тип:
Магнітний

Конструктор “Початківець”, призначений для дітей у віці від одного року, складається з різних по довжині кольорових стрижней (паличок) і кульок. Ці елементи, з'єднані один з одним, утворюють різноманітні фігури, транспортні засоби, квіти, тваринок, башти. 
З SMARTMAX дитина дізнається як діють магніти, розвиває координацію рухів, зорову координацію, вчиться застосовувати логіку, розпізнавати кольори та форми, навчається грати разом, створює та фантазує!

 

В наборі:

  • 12 коротких прямих паличок
  • 3 довгі прямі палички
  • 8 металевих куль
  • інструкція з порадами для конструювання

 

Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!

 

Безпека

Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code